Хотіла почути Ваші поради по лактації

Добрий день! Хотіла почути ваші поради по лактації. Я годую грудьми 3 тижні, молока прибуває багато, все ніяк не встановиться, прибуває болісно, буває, що груди різко стає кам'яною. Я намагаюся кожен раз менше і менше зціджувати, але виходить так, що якщо ліві груди можна не кожного разу зцідити після годування, то з правої нацежіваю буває до 200 мл молока. Може я неправильну тактику вибрала?! Але дуже хотілося б, що б молока вже було по потребі.

Світлана Харват Грудне вигодовування Добрий день! Спробуйте скоротити кількість споживаної рідини, не зціджуйте груди, так як збільшується приплив молока, виробляється гормон пролактин. Вам достатньо того що дитина смокче груди. Якщо будуть виникати ущільнення, тяжкість, зцідіть, тільки немного.Каждое годування пропонуйте маляті іншу грудь (тобто одне годування права, інше годування - ліва). До 1 місяцю лактація повинна встановитися. Годуйте за вимогою дитини. Виникнуть питання пишіть. З ув. Світлана

Всі консультації: Грудне вигодовування
17.02.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Діти-погодки: як впоратися? Іноді трапляється так, що, народивши одну дитину, мама через деякий час вагітніє знову - ... Читати далі.

Заїкання у дітей Діти від двох до п'яти років іноді страждають заїканням, і це проблема, яка може стати причиною багатьох комплексів у вашого чада.Але ... Читати далі.

Криза трьох років Криза - це невід'ємний етап у розвитку і дорослішання дитини, своєрідний перехід на новий ... Читати далі.

ІНФАНРИКС ™ ГЕКСА Інфанрікс ™ ГЕКСАкомбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту B, поліомієліту та інфекції, викликаної Haemophilus influenzae типу b (АаКДС-ГепВ-ІПВ/Хіб) (INFANRIX ™ HEXA combined diphtheria, tetanus, acellular pertussis, ... Читати далі.