Хотіла почути Ваші поради по лактації

Добрий день! Хотіла почути ваші поради по лактації. Я годую грудьми 3 тижні, молока прибуває багато, все ніяк не встановиться, прибуває болісно, буває, що груди різко стає кам'яною. Я намагаюся кожен раз менше і менше зціджувати, але виходить так, що якщо ліві груди можна не кожного разу зцідити після годування, то з правої нацежіваю буває до 200 мл молока. Може я неправильну тактику вибрала?! Але дуже хотілося б, що б молока вже було по потребі.

Світлана Харват Грудне вигодовування Добрий день! Спробуйте скоротити кількість споживаної рідини, не зціджуйте груди, так як збільшується приплив молока, виробляється гормон пролактин. Вам достатньо того що дитина смокче груди. Якщо будуть виникати ущільнення, тяжкість, зцідіть, тільки немного.Каждое годування пропонуйте маляті іншу грудь (тобто одне годування права, інше годування - ліва). До 1 місяцю лактація повинна встановитися. Годуйте за вимогою дитини. Виникнуть питання пишіть. З ув. Світлана

Всі консультації: Грудне вигодовування
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Дівчинка 4 місяці - острівці дуже сухої шкіри Добрий день!У мене 4 місячна дочка.3 тижні тому на її ніжці помітила сухі острівці дуже сухої шкіри, які не чешуться, не мають кольору, практично ... Читати далі.

Лікування в якому санаторії підійде при діагнозі гастродуоденіт Добрий день!Підкажіть, лікування в якому санаторії підійде при діагнозі гастродуоденіт з підвищеною кислотністю.Заранее спасибо Шановна Олеся! При гастродуоденітах з підвищеною секреторною функцією ... Читати далі.

Останнім часом дитина не може назвати половину цифр і букв У мене племіннику 6 років.До цього віку він знав усі букви і цифри.А останнім часом не може назвати половину ... Читати далі.

Що таке ротавірусна інфекція і які в неї симптоми? Добрий день Світлана Анатоліївна!Що таке ротавірусна інфекція і які в неї симптоми, ... Читати далі.