Ретро-виставка новорічних іграшок «Зимова Магія ялінковіх прикрас»

Виставка Новорічних іграшок Святкування Нового року 1 січня було введено Петром І у 1700 році. На честь свята він наказав «за великим і знатним вулицям і біля воріт розвісити гілки ялини, сосни чи ялівцю». А наряджати ялинки виник в Німеччині в 18 столітті. Спочатку прикрашали ялинку фруктами, горішками, а потім стали робити прикраси своїми руками. З часом новорічні іграшки стали виготовляти на фабриках. Виготовлені вони з різних матеріалів - з вати, скла, паперу, пластмаси. Дитяча бібліотека ім. В.В. Маяковського на зимових канікулах запрошує дітлахів та їхніх батьків познайомитися з ретро-виставкою новорічних іграшок «Зимова Магія ялінковіх прикрас», де представлені ялинкові іграшки, виготовлені в минулому столітті. Ви побачите блискучі кулі, шишки, скляні бурульки, фігурки тварин, а казковий будильник нам показує, що вже майже опівночі. І хто знає, може коли-небудь зійдуться його стрілочки на цифрі 12, і станеться щось чарівне!

Бібліотекарі дуже вдячні своїм читачам, які надали такі чудові експонати для виставки. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу бібліотеку і поринути у світ прекрасного!
Виставка Новорічних іграшок Виставка Новорічних іграшок Виставка Новорічних іграшок Виставка Новорічних іграшок Виставка Новорічних іграшок Виставка Новорічних іграшок
Людмила Максименко, завідуюча дитячою бібліотекою ім. В.В. Маяковського Підібрати матеріали по: новини Мраіуполя
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Харчування під час вагітності харчування під час вагітності Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини.Пам'ятайте ваша ... Читати далі.

Ретро-виставка новорічних іграшок «Зимова Магія ялінковіх прикрас» Виставка Новорічних іграшок Святкування Нового року 1 січня було введено Петром І у 1700 році.На ... Читати далі.

Фенхель для новонародженого Здуттям живота, або коліками, страждають усі люди.Але справа в тому, що новонародженим коліки приносять ... Читати далі.

Що необхідно мати в дитячій аптечці? У будинку завжди повинні бути під рукою найнеобхідніші медичні препарати для малюка.Для лікування дитини слід користуватися тільки «дитячими» ліками, дозування ... Читати далі.