Створено посібник для батьків "Діти в інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі"

Діти і Інтернет27 вересня 2010р в Києві з ініціативи компанії "Київстар" був проведений круглий стіл "Безпека дітей в Інтернеті" за участі представників Міністерства освіти і науки, Міністерства внутрішніх справ, Національної експертної комісії із захисту суспільної моралі, Академії педагогічних наук в Україні, громадських організацій та засобів масової інформації.
Учасники заходу обговорили шляхи захисту дітей від загроз Інтернету, як зробити Мережу безпечною територією для їх освіти та розвитку, вберегти від агресивної та соціально небезпечної інформації, а також розглянули критерії відбору корисних сайтів для дітей.
Фахівці "Київстар" та Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України презентували посібник для батьків з онлайн безпеки, спільно розроблений у рамках соціальної програми "Безпека дітей в Інтернеті".
Ознайомитися з електронною версією посібника для батьків "Діти в інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі" можна на сайті (українською мовою): http://online-bezpeka.kyivstar.ua Підібрати матеріали по: новини освіти
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Виховання прийомної дитини У кожної дитини є право на сім'ю, бути коханим татом і мамою, гратися з молодшими або старшими братиками і сестричками, дбати ... Читати далі.

Алергія на цефтриаксон Здрастуйте!Підкажіть будь ласка що нам робити, на мед.препарати "цефтриаксон" внутрішньовенно з'явилася алергія.тепер з'являється щодня.проявляються червоні цятки і свербить. Привіт, Ніна.Обов'язковий ... Читати далі.

Психологічні ігри для дітей Гра для дітей - це не тільки і не стільки розвага.Для дитини гра - це основний вид діяльності.Вона допомагає йому розвиватися і пізнавати навколишній світ.Тому батьки і ... Читати далі.

Дитячі зачіски на довге волосся Мати довге волосся не так то вже й просто навіть для дорослої жінки, не кажучи вже про маленьку дівчинку.Дитячі волосся дуже тонкі і ... Читати далі.