Свято «Буквар прощався з дітлахами»

У житті все починається з малого: з зернинки - хліб, з промінчика - сонечко, з цеглинки - будинок, а знання - з першої книги кожної людини - Букваря.

У дитячій бібліотеці ім. С.М. Кірова зібралися першокласники ЗОШ № 16 для того, щоб сказати добрі слова тому, хто був другом для них весь навчальний рік, хто весь цей час мовчав, але кожна мить вчив доброму, справедливому і хорошому - Букварю!

Символічно, що свято проходило в бібліотеці. Хлопці сказали «Прощай» Букварю і «Здрастуй» величезною Книжкової країні!
Працівники бібліотеки підготували велику розважальну програму: вікторини з «Казкового скрині», веселі конкурси, а хлопці виконали музичні та танцювальні номери.

На святі були присутні гості: директор ЗОШ № 16 Васильєва Вікторія Григорівна, вчителі, батьки. Добрі, напутні слова звучали на адресу першокласників. Всім дітям були вручені солодкі подарунки.
Свято вдалося!

Буквар прощався з дітворою Буквар прощався з дітворою Буквар прощався з дітворою Буквар прощався з дітворою Буквар прощався з дітворою Буквар прощався з дітворою
Вікторія Чуднова, завідувачка бібліотекою ім С.М. Кірова
Підібрати матеріали по: Теги не вказані
26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Лучшие заказать п0рно официальный сайт

Знайти площу трикутника Задача 6Гіпотенуза прямокутного трикутника (в американському стандартному іспиті) -10 дюймів, а опущена ... Читати далі.

ІНФАНРИКС ™ ГЕКСА Інфанрікс ™ ГЕКСАкомбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту B, поліомієліту та інфекції, викликаної Haemophilus influenzae типу b (АаКДС-ГепВ-ІПВ/Хіб) (INFANRIX ™ HEXA combined diphtheria, tetanus, acellular pertussis, ... Читати далі.

Інтерпретація малюнка вашої дитини Найулюбленіше заняття у дітей - це малювання.Малюнок для маленького художника є скоріше не мистецтвом, а промовою.Малювання дозволяє дитині висловити все те, ... Читати далі.

Алергія на цефтриаксон Здрастуйте!Підкажіть будь ласка що нам робити, на мед.препарати "цефтриаксон" внутрішньовенно з'явилася алергія.тепер з'являється щодня.проявляються червоні цятки і свербить. Привіт, Ніна.Обов'язковий ... Читати далі.