Чим зайнятися дітям влітку?

Чим зайнятися дітям влітку? Всі школярі з нетерпінням чекають літніх канікул - найдовших канікул в році, що тривають цілих три місяці. От тільки іноді трапляється так, що канікули виявляються занадто довгими - в якийсь момент з'ясовується, що зайнятися нічим, і долає нудьга. Чим зайнятися дітям влітку?

Поширена помилка багатьох батьків - це вважати, що дитина сама знайде собі розвагу («ось він, носиться по двору, грає, хіба йому не весело?»). А деякі просто-напросто відправляють дитину в літній табір (іноді навіть не на одну зміну) або до бабусі в село - там напевно подбають про його дозвіллі. Ось тільки для дитини дуже важливе спілкування з батьками, і літо - ідеальний час для спілкування про все, а не тільки про шкільної успішності. Чим зайнятися дітям влітку разом з батьками?

Звичайно, влітку батьки не можуть приділяти дитині все свій час - у них-то канікул немає, роботу ніхто не відміняв. Але у вас є теплі і світлі літні вечори, а ще й вихідні. Чим зайнятися з дитиною на канікулах? Намагайтеся вибирати такі розваги, які недоступні дитині з однолітками. Скажімо, молодшого школяра ви не відпустите з друзями на річку чи в ліс, це занадто небезпечно, але не можна зовсім позбавляти його такого приємного проведення часу на природі.

Тому обов'язково включіть в свій план літніх розваг походи на пляж. До речі, не обов'язково ходити на пляж з дитиною по вихідним: якщо ви не занадто втомлюєтеся після роботи, можна відправитися на пляж увечері, годині о сьомій. У цей час сонце вже пече не так сильно, як вдень, так що ваша дитина не обгорить. А вода ще тепла, прогрівшись за цілий день.

Ходити з дитиною потрібно тільки на перевірені пляжі з хорошим входом у воду, чистим дном без різких перепадів глибини. Обов'язково візьміть з собою на пляж головний убір, дитяче коштів від засмаги, прохолодну воду (тільки не крижану і не солодку газовану воду). Слідкуйте, щоб дитина не перебував занадто довго в воді. До речі, літо - це ще й прекрасний час, щоб навчити дитину плавати, якщо він ще не вміє.

А на вихідних можна відправитися з дитиною в ліс: прогулянки по лісі не тільки корисні для його здоров'я, але й дуже пізнавальними. Влаштуйте дитині міні-екскурсію, розповівши про рослини і лісових мешканців. Не обов'язково забиратися в глушину і хащу: молодшому школяреві цілком вистачить прогулянки по лісопарку. А з дітьми постарше можна вже ходити в походи.

Звичайно, не варто забувати і про фізичну активність. Пінг-понг, бадмінтон, велосипед, ролики ... Нехай дитина вибере те, що йому найбільше до душі. Не варто занадто активно нав'язувати обраний вами вид спорту: важливо, щоб дитина не сприймав спорт як якусь «зобов'язалівку», а побачив, що корисні речі теж можуть бути веселими і цікавими.

У вільний час виходите з дитиною на спортивні майданчики: краще, якщо займатися він буде під вашим наглядом, щоб ви в разі чого могли його підстрахувати. А на дачі можна попросити дитину допомогти вам доглядати за садом і городом. Тільки не треба занадто сильно його навантажувати: нехай поливає квіти, збирає ягоди. Тут той же принцип, що й зі спортом: дитина зрозуміє, що і робота може бути в радість. Взагалі, намагайтеся якомога більше бувати з дитиною на свіжому повітрі.

Але, як ми вже говорили, роботу ніхто не відміняв. Що робити, якщо ви більшу частину часу проводите на роботі, а можливості відправити дитину до табору або до бабусі, де за ним будуть доглядати, ні? Чим зайнятися дітям влітку в місті? Радимо вам дізнатися, чи є у вашому місті денні дитячі табори - там дитина буде цілий день під наглядом, а ввечері він буде повертатися додому. Такі табори бувають не тільки при школах, але і при різних центрах дитячої творчості, школах іноземних мов. Також дізнайтеся щодо гуртків та секцій - деякі працюють навіть влітку, і куди легше зацікавити дитину гуртком чи секцією, коли йому не потрібно думати про школу і уроках.

Насправді, є багато варіантів, чим зайнятися дітям влітку. Головне - щоб батьки подбали про дозвілля своєї дитини, тоді його літні канікули будуть цікавими, пізнавальними і корисними для здоров'я і фізичного розвитку.

Чим зайнятися дітям влітку?
19.01.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Нам майже 7 місяців, день назад на тілі з'явилися червоні дуже дрібні крапочки Привіт, нам майже 7 місяців, день тому ... Читати далі.

Чи не небезпечно що дитина в 11 місяців не їсть прикорм, а тільки ГВ? Привіт моїй донечці 11 місяці, ми повністю на ГВ і кисломолочних ... Читати далі.

Нервнопсихичеськоє розвиток.2-й місяць Ще один місяць в житті малюка не пройшов даремно - дитина набагато впевненіше користується своїми комунікативними органами, ніж в періоді новонародженості.У цей період діти здатні на досить тривалий ... Читати далі.

Гімнастика для дітей до року Для правильного розвитку дитини йому необхідні фізичні вправи.Саме для цього існує гімнастика для дітей до року.З її допомогою можна налагодити процеси розвитку внутрішніх органів та забезпечити ... Читати далі.