Новорічні конкурси для дітей-школярів

Новорічні конкурси для дітей-школярівНапевно, багатьох батьків хвилює питання: чим зайняти дитину під час свята? Якщо ви не хочете, щоб ваші діти занудьгували, спробуйте пограти з ними у веселі ігри та провести кілька конкурсів. Країна Рад пропонує новорічні конкурси для дітей шкільного віку.

Молодшим школярам вже можна пропонувати трохи більш складні конкурси, ніж дошколятам. Разом з тим, вони все ще залишаються дітьми, які вірять у казку і щиро радіють святкового антуражу. Новорічні конкурси для дітей-школярів
Смешинка

Ведучий (краще, якщо це буде хтось з дорослих) роздає всім гравцям забавні прізвиська, яким-небудь чином пов'язані з Новим роком: ліхтарик, сніговик, гірлянда, сніжинка, хлопавка і т. п. Діти стають в коло, а ведучий всередині кола переходить від одного гравця до іншого і задає кожному з них різні питання. Заковика в тому, що гравці повинні відповідати на будь-яке питання даними їм прізвиськами. Можна схиляти слово і додавати до нього прийменники, якщо потрібно.

Діалоги гравців і провідних можуть виглядати приблизно так:

- Як тебе звуть?
- Сніжинка.
- Яке свято ми сьогодні відзначаємо?
- Сніговик.
- Де ти вчишся?
- У заметі!
- Чим ми прикрашаємо новорічну ялинку?
-Бурульками.

Завдання ведучого - підібрати питання таким чином, щоб відповіді були максимально несподіваними і смішними. Завдання гравців - не засміятися, відповідаючи на питання чи слухаючи відповіді інших. Той, хто засміявся, вибуває з гри і віддає ведучому фант. Перемагають самі «стійкі та серйозні». Ведучий нагороджує їх, а потім розігрує фанти.

Буриме

Ця гра досить популярна і серед дітей, і серед дорослих. Вона допоможе дітям проявити і розвивати свою фантазію та творчі здібності. Хто знає - може, ви відкриєте у своєму чаді поетичний талант?

Заздалегідь підготуйте картки з римами за кількістю гравців. Рими можуть бути найпростішими, наприклад:

січень - календар
ніс - мороз
яскравий - подарунки
дід - років
рік - йде

Роздайте кожному гравцеві картки з римами і оголосите завдання: за відведений час треба написати вірш на задані рими. Можна навіть кілька - лише б вистачило часу і фантазії. Коли всі вірші будуть готові, автори зачитують їх по черзі, а потім вибирається найкращий вірш.

Якщо ви боїтеся, що буде важко визначити переможця, або ті діти, чиї вірші не перемогли, образяться, можете придумати різні номінації (за кількістю гравців) і окремо нагородити найоригінальніше вірш, саме новорічне вірш, самого продуктивного поета і т.п. У такому разі жодна дитина не залишиться без подарунків.

Танцюй або замерзнемо

Цей конкурс командний, краще всього проводити його з великою кількістю учасників. Розділіть дітей на дві команди і поставте їх у шеренгу один напроти одного. Для кожної команди по черзі вмикають музику. Завдання гравців - танцювати. Але вся команда повинна робити одне певний рух, причому максимально синхронно. Коли музика закінчується, ставлять музичний фрагмент для другої команди, яка танцює своє руху. Рухи команд не повинні повторюватися.

Гра продовжується до тих пір, поки одна з команд не «замерзне», не зумівши придумати чергове рух. «Замерзла» команда вважається програла. Переможцям вручають приз (наприклад, цукерки або мандарини), а програла команді знову ставлять музику, щоб вона станцювала і «відігріли».

Знайди ялина

Цей конкурс можна проводити як на шкільному ранку, так і на новорічному святі в колі сім'ї. Якщо дітей багато, розбийте з на кілька команд, якщо немає - нехай кожен грає сам за себе. Кожній команді або гравцю вручають ручку і аркуш паперу. За відведений час потрібно придумати якомога більше слів, в яких є склад «ялина»: квітень, крапель, заметіль, сопілка ... П'яти-десяти хвилин буде цілком достатньо, якщо дати більше часу, діти можуть занудьгувати.

Підступ гри в тому, що більшість гравців будуть згадувати тільки ті слова, які закінчуються на «ялина», особливо якщо на початку привести їм саме такий приклад. І тільки самі здогадливі зрозуміють, що склад «ялина» може стояти в початку або в середині слова, наприклад: ущелину, дельфін, ялинник, нероба, діловитий ...

За кожне придумане слово команді (або гравцеві) нараховується один бал. Виграє той, хто набере найбільшу кількість балів. Цьому гравцеві (або команді) вручається солодкий приз.

Сподіваємося, що запропоновані нами новорічні конкурси та ігри для дітей допоможуть вам розважити школярів, зробивши свято веселим і цікавим.

Новорічні конкурси для дітей-школярів +23
# 1 Яна Дуже цікаві конкурси. Спасибі! Мені вони згодилися!
Цитувати
+2
# 2 вася111 круто
Цитувати
+4
# 3 вася111 Цитую Яна: Дуже цікаві конкурси. Спасибі! Мені вони згодилися!
ти права
Цитувати
-15
# 4 дура ну так нуднувато както ннеее
Цитувати
-14
# 5 бука тупо
Цитувати
+4
# 6 надюфффка а мені сподобалося :)))
Цитувати
+7
# 7 Таня Спасибі автори.Хотя я і ведучий але хотіла брати участь і сама ..
Цитувати
-5
# 8 Кама Деякі прикольні, а які то просто тупі!
Цитувати
+2
# 9 Кама якщо поробити це на ділі то дуже навіть цікаво! Спасибі!
Цитувати
0
# 10 ЮляФФка-_СуПеР нууууууууууууу .. Мені пнравілось))
Цитувати
-3
# 11 * Машуля *** А що так мало та? неочень!
Цитувати
+2
# 12 Лілічка Дуже допомогли! Велике спасибі! А то я не знала що й робити на Новий рік в школе.Учітель призначив мене провідною просто.
Цитувати
+2
# 13 хава я живу в Республіці Інгушетія мені 11 років мені дуже подобається брати участь в конкурсах я хочу теж в цьому конкурсі брати участь я люблю вишевать чить готувати і дивитися мультики
Цитувати
0
# 14 хава мені дуже подобається
Цитувати
0
# 15 Уля Мене теж призначили "режисером"))))))))))))))))))))))))))))))))
Цитувати
26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Новорічні конкурси для дітей-підлітків Незважаючи на те, що підлітки з усіх сил намагаються ... Читати далі.

Зміна в Законі України щодо пільг багатодітним сім'ям 10 липня 2011 року набрав чинності Закон України Про внесення змін до статті 1 Закону України "Про охорону дитинства" № ... Читати далі.

Чи можливо повторно захворіти краснухою? Добрий день!Я в першому триместрі вагітності здала аналіз на торч-інфекції (IgМ): всі негативні, крім краснухи - 2,0 (більше 1 - позитивний результат).Але ... Читати далі.

Вплив музики на людину Всі ми чудово знаємо про те, що музика здатна підняти настрій, розбудити або навпаки приспати.Вчені довели, ... Читати далі.