У скільки років віддавати дитину в школу?

Добрий день! У скільки років бажано віддавати дитину в школу? 6 або 7? Заранее спасибо!

Дитячий психолог Раїса ТолочкоЗдравствуйте, Ольга!
Дуже важливе питання. Сучасні провідні вчені (і психологи, і медики, і педагоги) однозначно стверджують, що тільки до 7 років діти дозрівають і фізіологічно і психологічно для умов жорсткої, формалізованої системи шкільного навчання. Включення 6-льоток в регулярну навчальну діяльність вимагає особливих умов. Питання про надходження в перший клас дитини 6 років має вирішуватися індивідуально, виходячи з його психологічної готовності до школи. Психологічна готовність передбачає достатньо високий рівень розвитку мотиваційної, інтелектуальної сфер і сфери довільності (уміння виконувати вимоги, конкретні правила, що задаються вчителем при роботі зі зразком). Необхідно зауважити, що всі 6-річні діти мають ті чи інші труднощі адаптації, особливо на початковому етапі навчання. Всі вони перевтомлюються, що призводить до підвищення тривожності, зменшенню рівня емоційного комфорту, до зривів у поведінці та іншим проблемам. Так що, порадьтеся з психологом тієї школи, в яку збираєтеся вести дитину - за результатами тестування психолог порекомендує Вашій дитині йти чи не йти в школу. Ну, а рішення все-одно за Вами!
З повагою, Раїса. Всі консультації: Дитячий психолог
26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Як вибрати комбінезон для дитини на зиму З приходом холодів всі мами замислюються про теплий одяг для дитини.Найчастіше батьки вибирають комбінезони, адже в них дуже добре зберігається тепло.На ... Читати далі.

Чи добре брехати дітям про існування діда мороза? Привіт, Раїса.Після святкування нового року виникло запитання, ... Читати далі.

У дитини 4-х років часто істерики і плач Здравствуйте, подскажите, нашому синові 4 роки, він часто істерить і плаче.Все, що він не попросить, погуляти, іграшку, їсти, в туалет і ... Читати далі.

Дитячі щеплення Як може відреагувати організм дитини на профілактичне щеплення?Які реакції ... Читати далі.