Як вибрати молочну суміш?

Як вибрати молочну суміш? Молочні суміші потрібні малюкам на штучному вигодовуванні або при введенні прикорму в раціон грудничка. Від якості і поживності молочної суміші залежить здоров'я дитини, її повноцінний розвиток і зростання. Як же вибрати хорошу молочну суміш?

Молочні суміші готують на основі коров'ячого, рідше, козячого молока. Не можна сказати, що козяче молоко, наприклад, корисніше, ніж коров'яче, адже білки цього молока однаково несхожі на білки грудного молока. Іноді молочну суміш готують на основі соєвого білка. Такі суміші показані дітям при індивідуальній непереносимості молока і повинні застосовуватися тільки за призначенням лікаря.

Молоко, коров'яче або козине, навіть в розведеному вигляді занадто відрізняється від грудного молока і погано засвоюється дитиною, може викликати алергічні реакції. Тому для приготування суміші молоко проходить спеціальну обробку, яка «оптимізує» склад і кількість білка, співвідношення мінералів та інших корисних речовин. Вміст білка в грудному молоці одно 9-12 г / л, тому до такого співвідношення білка в коров'ячому молоці прагнуть виробники молочних сумішей.

Білки в молочній суміші представлені казеїном і сироватковими білками. Найкращим вважається вміст в суміші не менше 70% сироваткових білків.

Молочні суміші ділять на адаптовані і частково адаптовані. Чим більш адаптована суміш, тим ближче вона за складом до грудного молока і тим корисніше вона для дитини. Адаптовані молочні суміші коштують дорожче. Якщо молочна суміш призначена дітям, які з народження перебувають на штучному або змішаному вигодовуванні, то це повинна бути тільки адаптована суміш.

Також суміші розподіляються на прісні і ацидофільні (кисломолочні). Ацидофільні молочні суміші покращують процес травлення, допомагають нормалізувати мікрофлору кишечника, зміцнюють захисні сили організму малюка.

Для зміцнення імунітету малюків в молочні суміші також збагачують вітамінами, мінералами. Для повноцінного розвитку мозку і органів зору малюків до складу молочних сумішей додатково включають докозогексаеновую (DHA) і арахідонову (ARA) жирні кислоти.

Вміст жирів і вуглеводів в молочних сумішах теж дуже важливо. Дитині необхідні жири, з них він черпає енергію. Тому вміст жиру в суміші має бути не менше 30г / л. З вуглеводів малюкам потрібна лактоза, але її допустимо замінити фруктозою чи глюкозою. А ось сахароза небажана для дитини.

Більшість молочних сумішей можна довго використовувати після розкриття упаковки. Тому не варто відразу купувати велику упаковку або «розтягувати» дорогу суміш. При використанні суміші довше рекомендованого виробником терміну у дитини можуть виникнути алергічні реакції.

Підказати яка молочна суміш підійде саме Вашій дитині зможе кваліфікований лікар-педіатр. Тільки він завдяки своєму професійному досвіду знає потреби малюків того чи іншого віку і допоможе підібрати суміш, яка повністю відповідає цим потребам.

Як вибрати молочну суміш? 0
# 1 Ясочка Малу годували дитячою сумішшю NAN від Nestle. Хороша була суміш, мені навіть самої подобався її смак)))
Цитувати
0
# 2 Дар'я Т. Знаю, що при переході на суміш моторошно починають мучити коліки. І тому постає не менш важливе питання щодо правильного вибору пляшечки. Хочу порадити мамам вибирати протівоколіковие, для нас наприклад Доктор Браун стала просто порятунком
Цитувати
0
# 3 крісточка ми теж NAN годували-просто замечатьлено! Та педіатр сказала, що сама приблежения суміш до грудного молока-NAN.лучше поки не придумали ....
Цитувати
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!У Країні невивчених уроків-2, Лія Гераскіна Гераскіна, Лія.У Країні невивчених уроків-2: для середнього шкільного віку / Л.Б.Гераскіна; худож.В. ... Читати далі.

На скільки раніше роблять друге планове кесареве? Підкажіть будь ласка, на скільки раніше роблять друге планове кесареве, мене мій доктор відправляє в роддом вже на 37 тижні, чи не зарано це, перший малюк ... Читати далі.

Як вибрати молочну суміш? Молочні суміші потрібні малюкам на штучному вигодовуванні або при введенні прикорму в раціон грудничка.Від якості і поживності молочної суміші залежить ... Читати далі.

Затвердіння в грудях при ГВ Добрий день!Хотіла б почути вашу пораду з такого приводу.Нам вже 3 місяці і процес ГВ був успішно налагоджений, тобтоя годую не на вимогу, молока вистачає на кожний прийом, інтервал ... Читати далі.