Розвиток по місяцях. Дитина в 1 місяць.

В 1 місяць рухи вашого малюка поки ще мимовільні, рефлекторні. Лежачи на спині, він приймає типове для шийного рефлексу положення - нахиляє голівку набік і витягає з цього ж боку кінцівки, а з іншого боку згинає їх. Якщо ви покладете дитину в 1 місяць на животик, спершу його головка повернеться набік, потім він підтягне ніжки до живота і притисне до нього ручки зі стиснутими кулачками. Коли малюк розпрямляє ручки і ніжки, пальчики на них розходяться віялом. Якщо ви потримаєте його, торкаючись пальчиками ніг твердої поверхні, ви побачите, як він спробує наступити на неї та робити рухи, схожі на ходьбу.

Хоча дитина бачить з самого народження і може розрізняти кольори і форми, його зір ще дуже недосконало. Контрастні і прості зображення, наприклад чорну лінію на білому фоні, дитина в 1 місяць сприймає краще, ніж бліді й ускладнені картинки. Звертаючи на що-небудь увагу дитини, тримаєте його вертикально або трохи нахиливши. Йому буде зручно зручно і цікаво розглядати предмети. Навіть такі крихітні немовлята люблять розглядати яскраві і виразні картинки. Повісьте їх у ліжечко, так, щоб дитина без напруги міг розглядати їх, це добре розвиває його зорове сприйняття.

Що вміє дитина в 1 місяць:

Лежачи на животику, ненадовго піднімати голову Зосереджувати погляд на вашому обличчі під час годування Реагувати на дзвін маленького дзвіночка, стежачи за ним очима і повертаючи голову у напрямку до джерела звуку Стежити очима за рухомими предметами, розташованими на відстані 15-25 см від його особи Повертати голову на ваш голос.

Найважливіше, що ви можете дати своїй дитині в 1 місяць-це грудне молоко, тому для тих мам, які годують свого малюка грудьми буде напевно корисний цей розділ. Але якщо ви вже замислюєтеся про перехід на штучне вигодовування, то подивіться цю статтю.

А якщо вам цікаво трохи заглянути вперед і дізнатися яким Ваша дитина буде в 1 рік, то дивіться сюди!


19.11.2017

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Висип під носом Здрастуйте!Сьогодні я встала і виявила під носом-висип!Вона дрібна .. і є маленькі водяні прищі!що робити?і від чого воно може бути? Привіт, Ксенія.Можливо це герпетична висип.Можна використовувати мазь ацикловіру местно.Такое буває при ГРВІ, ... Читати далі.

Які ліки взяти у відпустку? Збираючись в довгоочікувану відпустку, абсолютно не хочеться думати про ліки.Однак, вони все ж можуть там знадобитися.Які ліки взяти у відпустку, щоб ... Читати далі.

Вплив реклами на дитину Рекламу в наш час можна зустріти буквально на кожному розі.Ідеш по вулиці - ласка, тобі: білборди, лайтбокси, плакати, транспаранти.Включаєш радіо і після кожної пісні або ... Читати далі.

Розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей Комп'ютерні ігри - це не тільки жорстокі «стрілялки» або «бродилки».Існує цілий ряд комп'ютерних ... Читати далі.