Ходунки: за і проти

Ходунки: за і проти Багато батьків вважають ходунки відмінним помічником для навчання малюка самостійної ходьбі. Чи так це насправді?

Ходунки допомагають дитині освоїти навик ходьби. Але ходьба в ходунках і самостійна ходьба - це дві абсолютно різні речі! При пересуванні в ходунках дитина намагається відштовхуватися тільки пальцями ніг, що зовсім не способоствует правильній постановці ноги для нормальної ходьби. При самостійній ходьбі дитина вчиться тримати рівновагу, а перебуваючи в ходунках, він не відчуває в цьому потреби - його утримує передня панель ходунків.

Ходунки тренують м'язи ніг дитини. Насправді, навантаження, яку відчувають ніжки дитини при пересуванні в ходунках, набагато менше природного навантаження від присідань і повзання маляти. Коли дитина безліч разів за день присідає і піднімається, повзає, то ніжки його «працюють» краще!

Ходунки запобігають травми від падінь малюка. Звичайно ж, будь-який батько з радістю б огородив свою дитину від усіх можливих падінь і ударів. Але досвід падінь вкрай важливий для дитини. Він повинен сам навчитися групуватися при падінні, захищати життєво важливі частини тіла (наприклад, голову). Зрештою, дитина сама повинна усвідомити, як не слід чинити, щоб не впасти. У ходунках малюк позбавлений цієї можливості. Крім того, перебуваючи в ходунках, дитина не усвідомлює небезпеки зіткнення з навколишніми предметами - його захищають ходунки. Пізніше малюкові знадобиться більше часу для того, щоб запрацював його «внутрішній обмежувач».

Ходунки не дають дитині дотягнутися до небезпечних предметів. Убезпечити дитину від предметів, не призначених для його віку, можна й іншими способами, а в ходунках у малюка обмежена можливість природного пізнання.

При використанні ходунків не постійно, а лише зрідка, при необхідності, можна отримати від них істотну користь:

ходунки звільняють мамині руки для домашніх справ; ходунки дозволяють дитині побачити нові предмети, які раніше були недоступні для його погляду; ходунки дозволяють дитині стояти, повертатися, озиратися, тобто здійснювати ті рухи, які раніше він не міг робити, це сприяє зміцненню м'язів. Ходунки: за і проти +2
# 1 Іванна Я завжди була протів.Сколько випадків було у моїх знайомих-що діти падали і що-небудь собі разбівалі.У мене старші доньки виросли без ходунків-і ударів і шишок ніколи не било.Младшей всього 3 міс. і я точно ходунки ніколи купувати не буду.
Цитувати
0
# 2 Lesya Я з першою дитиною ходунки не використовувала про них і не чула 13 років тому. З молодшим думаю купимо. Всі знайомі користувалися з кривими ногами і викривленими позвoночнікамі немає ні в кого, а відгуки тільки хороші :) Втім я також не шкодую що у старшого їх не було та й молодшого цілий день в них тримати не збираюся :)
Цитувати
0
# 3 Olga Ми користувалися ходунками 4 місяці (з 7 місяців і до 10, до тих пір, як почали намагатися ходити, стояти моя донька навчилася в 6). У ходунках зовсім інші можливості - відразу прийшла на кухню і перевірила шафки і т. д. Знову ж можна залишити на пару хвилин без нагляду - столик обмежує зону захоплення :) Звичайно, ходила вона таким чином потроху не більше півгодини.
Цитувати
0
# 4 Sally ми теж каталися, пішли в 9 місяців. Але теж чула якісь погані відгуки про це. у нас начебто нічого, дитині дуже подобалося. Головне - не зловживати ними.
Цитувати
0
# 5 Mam А я й не знаю, як би жила без ходунків, тільки коли син в ходунках був у мене була можливість забиратися. Стали використовувати ходунки приблизно після 7 міс. (Бачу дитина сидить, значить можна ставити в ходунки). А пішов мій син в 9-10 міс. Так що нічого поганого в ходунках не бачу
Цитувати
0
# 6 Женя Я проти. Лікарі, масажисти сказали: Ні в якому разі! Тому що все навантаження на промежину, незміцнілий ще хребет отримує велике навантаження, зміщуються диски і т.д. Не дослівно звичайно, але в цьому дусі.
Цитувати
0
# 7 Tanya І я проти. Навіть якщо не брати в розрахунок думка лікарів, а просто подумати: все відбувається тоді, коли дитина до цього готовий. Ось і нехай повзає, поки не готовий ходити самостійно, хай вчиться стояти і ходити сам, а не в оточенні страхують прибамбасів. Наша доча в рік пішла самостійно, коли була до цього готова, ми не водили її по квартирі за ручки, насильно не прискорювали процес
Цитувати
0
# 8 Катерина Ну, так написали будь-то дитина цілими днями в ходунках ходіт.Полчаса в день максімум.Ему це як развлеченіе.Мой синуля дуже радів, коли ми його в ходунки ставілі.Он з такою радістю, з такими криками щастя бігав в ніх.Очень задоволений бил.Я думаю від такої радості ні чого шкідливого бути не може.
Цитувати
+1
# 9 Леля У мене троє дітей, нічого поганого в ходунках не бачу. Навіть навпаки, коли зростав мій старший син, ходунків тоді не було і дуже жаль.Он ріс дуже рухливим хлопчиком, скільки ми тоді шишок набили, ходунки ж в деякій мірі захищають дитину від травми.Второй моя дитина в 6 місяців бігав у них по квартирі , як розширюється кругозір у дитини відразу. Не знаю, що кажуть, мовляв, через ходунків діти пізніше починають ходити, дочка пішла в 9м.Мой порада така: не купуйте дешеві ходункі.У ходунків обов'язково повинна регулюватися висота під ріст дитини, нижня частина ходунків (кільце) повинно бути широким в діаметрі, щоб ходунки не перевертається. І та частина (трусики) куди дитини ми безпосередньо садимо, повинна бути зручною, т.е.не врізатися в шкіру малюка, тканина повинна бути максимально щільною.
Цитувати
26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Динамічна гімнастика: користь чи шкода? Останнім часом дедалі популярнішими стають методики раннього розвитку дітей - причому не тільки інтелектуального, але і фізичного.Одна з таких методик - динамічна ... Читати далі.

Шкідливі продукти для дитини Організм маленької дитини ще дуже слабкий, будь-яке необережне дія може внести дисбаланс в цю вкрай тендітну систему.Травна система малюка особливо схильна різного роду загрозам, адже дитина тільки вчиться їсти ... Читати далі.

Моєму синові 8.5, питання з самооцінкою Моєму синові 8.5 я звернув увагу що в школі він спілкується більше з дівчатами говорить, що його ніхто не ... Читати далі.

Лікування псоріазу у дітей Лікування псоріазу у дітей можна проводити як ... Читати далі.