Кашель і червоні лікті - ознаки алергії?

Здравствуйте. Пару місяців назад була кропивниця на тілі. Сказали через солодкого (люблю солодощі), потім після застуди був дивний кашель схожий на алергічний. Вночі прокидалася через задихається кашлю. Через тиждень знову кашель, довго не проходив. Зараз на ліктях червоне роздратування, не чешітся, трохи поболює при зіткненні, але почервоніли тільки на ліктях. Чи може це бути алергією?

Алерголог Світлана КовальчукПривіт, Ніна.
Може таким чином проявитися і алергічна реакція - необхідний огляд лікаря та обстеження.
Всі консультації: Алерголог
12.12.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Чим замінити звичні іграшки для малюка: предмети повсякденного побуту Іграшка для дитини - це не просто забава.Це - його спосіб пізнавати світ, вивчати ... Читати далі.

Дрібна моторика дошкільнят Дрібна (тонка) моторика рук - це здатність виконувати точні скоординовані дії пальцями і китицями.Навички дрібної ... Читати далі.

На що при розлученні я можу розраховувати? Здравствуйте, я розлучена з чоловіком у нього власна квартира оформлена на його тата при розлученні я ... Читати далі.

Синдром дефіциту уваги і гіперактивності Некерований дитина - проблема для батьків.Однак не варто думати, що він погано поводиться просто на зло оточуючим: можливо, у нього синдром дефіциту уваги і гіперактивності.У такому випадку потрібно не лаяти ... Читати далі.