Кашель і червоні лікті - ознаки алергії?

Здравствуйте. Пару місяців назад була кропивниця на тілі. Сказали через солодкого (люблю солодощі), потім після застуди був дивний кашель схожий на алергічний. Вночі прокидалася через задихається кашлю. Через тиждень знову кашель, довго не проходив. Зараз на ліктях червоне роздратування, не чешітся, трохи поболює при зіткненні, але почервоніли тільки на ліктях. Чи може це бути алергією?

Алерголог Світлана КовальчукПривіт, Ніна.
Може таким чином проявитися і алергічна реакція - необхідний огляд лікаря та обстеження.
Всі консультації: Алерголог
17.02.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Повідомляти про ентеробіозі в дитячий сад? Здрастуйте!Вчора виявила у своєї дитини (5 років) в калі гострики.Відразу дала 1 таблетку Вормілу.Питання: чи потрібно про це ... Читати далі.

Тиждень тому з'явилися густі, білі виділення Здрастуйте!У мене 32 тиждень вагітності.Тиждень тому з'явилися густі, білі ... Читати далі.

Посібник як на другого або як на третю і наступних дітей? Здравствуйте.У мене троє дітей ... один з них повнолітній проживає ... Читати далі.

Чи маю я право отримувати допомогу від держави? Доброго дня.Будь ласка підкажіть.Моїй дитині 16 років.З батьком дитини в розлученні.Аліменти він не платить.Я повторно одружена.Чи маю я право отримувати допомогу від держави? Шановна Олена,Відповідно ... Читати далі.