Кашель і червоні лікті - ознаки алергії?

Здравствуйте. Пару місяців назад була кропивниця на тілі. Сказали через солодкого (люблю солодощі), потім після застуди був дивний кашель схожий на алергічний. Вночі прокидалася через задихається кашлю. Через тиждень знову кашель, довго не проходив. Зараз на ліктях червоне роздратування, не чешітся, трохи поболює при зіткненні, але почервоніли тільки на ліктях. Чи може це бути алергією?

Алерголог Світлана КовальчукПривіт, Ніна.
Може таким чином проявитися і алергічна реакція - необхідний огляд лікаря та обстеження.
Всі консультації: Алерголог
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Як відучити дитину смоктати палець? Як відучити дитину смоктати палець? Моїй дитині вже 5 років.З'явилася ця звичка в годик.Кажуть, що палець замінює дітям соску, але соску ми не використали.Зазвичай він це робить ... Читати далі.

Дитячі витівки: як боротися Дитячі витівки іноді переходять всі межі.Найчастіше виною цьому стає виховання. Дивлячись на сучасних дітей і їх батьків, можна сказати, що рівень розвитку у них практично однаковий.Чи можна це якось ... Читати далі.

Основи здорової сім'ї Кожна людина, підійшовши до певного рубежу, вважає за необхідне створити здорову, міцну сім'ю.Хоча ... Читати далі.

Як допомогти дитині освоїтися в дитячому садку? Ваш малюк росте ... Читати далі.