Почервоніння щічок і борідки дитини 8-ми місяців

Здравствуйте. Моєму синові 8 місяців. П'ять днів тому у нього почалося почервоніння щічок і борідки, шкіра стала шорсткою. (До цього у нас були подібні почервоніння під шиєю - виключили з одягу кофтинки з металевими кнопками і все пройшло). Зараз були підозри на алергію від м'яса (тиждень тому стали давати), але через чотири дні картина не змінилася. Так, до вечора почервоніння збільшуються.

Алерголог Світлана КовальчукЗдравствуйте, Ольга.
З усього викладеного вами можна говорити про алергічному дерматиті. Обов'язково потрібно показатися дитячому алерголога або дитячого дерматолога. Поки можете використовувати сорбенти і місцево Ексіпіал гідролосьон. Прослідкуйте за раціоном дитини та одягом.
Всі консультації: Алерголог
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Дифтерія, кашлюк, правець Дифтерія Збудник Бактерії - Corynebacterium diphtheriae (коринебактерії). Коринебактерії виробляють сильну отруту - дифтерійний токсин, який власне і веде до розвитку ... Читати далі.

День святого Валентина в школі 14 лютого святкують не тільки закохані парочки.У цей день (або напередодні) ... Читати далі.

Інфанрікс Форма випуску: 1 шприц, що містить по 1 дозі ... Читати далі.

Родовий коктейль Добрий вечір.Читаю в Інтернеті дуже багато про Родовий коктейль.Пишуть ті хто його приймав, але немає описів лікарів з приводу цього коктейлю.У нього входять такі Інгрем.Абрикосовий сік - ... Читати далі.