Свербіж по всьому тілу

Здравствуйте. Другий день турбує не зрозумілий свербіж. У перший день початок свербіти із зворотного боку ніг вище рівня колін і трохи на животі і попереку. На другий день додалося на руках ближче до зап'ясть, але не з внутрішньої сторони рук, ще з боків стегон. Водянистої висипки немає, дуже дрібні червонуватого відтінку точки, не схоже на прищик. свербить періодично.

Алерголог Світлана КовальчукЗдравствуйте, Тетяна,
Вам необхідний огляд інфекціоніста, дерматолога і алерголога.
Всі консультації: Алерголог
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Як прищепити дітям любов до природи? Земля - це наш дім і про неї треба піклуватися.Тільки якщо з самого раннього дитинства вчити людину любити природу, він буде цінувати ... Читати далі.

Виховати впевненого в собі людини Питання: Добрий вечір!Дитині 3 роки, хлопчик, нормально розвивається, розмовляє, веде себе цілком адекватно.Підкажіть як діяти, хочеться виховати впевнену в собі ... Читати далі.

Щоденник малюка.Дитина 5 місяців. Продовжую вести свій Щоденник малюка.Мені 5 місяців.З кожним днем я стаю все більш тямущим і сприйнятливим до цього світу.Все нове схоплюю на льоту.Вчора я проводив експеримент.Коли ми ... Читати далі.

Що може стати причиною затримки мови? Здрастуйте!Вітчим відноситься до малятку не зовсім ласкаво (може накричати, дати по ... Читати далі.