Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
26.11.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Як вводити прикорм ребенку.Схема введення прикорму. У минулому пості ми спробували розібратися коли можна ... Читати далі.

Бесплатные раскраски для мальчиков Картинка поющий мальчик. Ребенок раскрыл перед собой книгу и увлеченно поет, закрыв глаза. О том что картинка новогодняя видно по головному убору мальчика, который похож на ... Читати далі.

Чим можна замінити Мідіану? Добрий день, Тетяна Іванівна!Проходила у Вас лікування.Велике спасибі!В якості контрацепції Ви порадили ... Читати далі.

Хто такі діти Індиго? Вони не такі як всі.Вони володіють феноменальними здібностями, а їхнє походження оповите таємницею.Хто вони?«Діти Індиго» - термін для позначення «інших» дітей, що з'явився вперше в 1982 році.Автором цього поняття стала ... Читати далі.