Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
21.08.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Безумовні рефлекси новонароджених Новий чоловічок приходить у цей світ зовсім беззахисним і безпомічної: він ще не вміє ні ... Читати далі.

Хто такі діти Індиго? Вони не такі як всі.Вони володіють феноменальними здібностями, а їхнє походження оповите таємницею.Хто вони?«Діти Індиго» - термін для позначення «інших» дітей, що з'явився вперше в 1982 році.Автором цього поняття стала ... Читати далі.

Бити чи не бити? Проблема фізичних покарань дітей розділила батьків ... Читати далі.

Харчова алергія у дитини Харчова алергія у наш час все частіше зустрічається у дітей.У новонароджених практично будь-який продукт окрім маминого молока може викликати алергію.Ризик стати аллергиком вище у тих дітей, які рано чи ... Читати далі.