Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
28.05.2015

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Скачать бесплатные раскраски Мишка в симпатичных рукавичках машет, отправляя привет. Внизу стоит красивая коробка с подарком и бантом. ... Читати далі.

Раскраски мультики Новогодний торт украшенный сверху елочкой. Хотя это больше похоже на кекс, стоящий на тарелочке. Подойдет для разукрашивания девочками, котрые сами решат что это такое, торт ... Читати далі.

Підвищено лімфоцити в два рази Здравствуйте підкажіть: нам 1рік і 4 місяці, здавали тричі аналіз крові на протязі року і завжди підвищені лімфоцити в ... Читати далі.

Все про пробі Манту Проба Манту (проба Пірке, туберкулінова проба, туберкулінодіагностика, tuberculin skin-test, PPD ... Читати далі.