Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
23.10.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Як впоратися з дитячою ревнощами? Здравствуйте, подскажите моєї старшої доньки 2,5, а молодшій - 9 міс.Після народження молодшенької дочка дуже змінилася, я розумію що вона ... Читати далі.

Як проводять випускний в різних країнах? Закінчення школи - важлива віха в житті кожної людини.Тому в багатьох країнах шкільний випускний - дуже урочиста подія, покликане запам'ятатися на все життя.Традиції святкування випускного вечора ... Читати далі.

М'які іграшки своїми руками З народження всі малюки намагаються все брати в ручки - так вони пізнають світ.Для ... Читати далі.

Як прищепити дитині любов до читання? Книга будить фантазію і уяву, розважає, виховує і повчає.Крім того, книга корисна навіть з чисто практичної точки ... Читати далі.