Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
21.09.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


На обличчі й тілі з 2-х тижнів висип, лущення Здрастуйте!Моїй дитині 3мес.3 нед.На обличчі й тілі з 2-х тижнів висип, лущення.Під колінами ... Читати далі.

Як навчити читати дитину Читання - це пізнання світу.Книги вчать, змушують міркувати, виховують характер.Деякі книги навіть здатні повністю перевернути власний світогляд.Хіба можна уявити собі людину, яка б не оцінив значимість книги?Але як навчити читати дитину, ... Читати далі.

В Україні розпочалася вступна кампанія.Батькам на замітку: перелік ВНЗ, які не отримали ліцензію В Україні 14 ВНЗ за численні порушення ліцензійних умов залишилися без ліцензій на надання освітніх послуг.Перелік ... Читати далі.

Передвісники пологів За кілька днів до пологів жінка починає випробовувати нові відчуття.У багатьох майбутніх мам проявляється занепокоєння, тяга до "гнізда".Вони починають прибирати, чистити, мити, перевіряють "придане" ... Читати далі.