Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
02.09.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Вушка болять ...Як впоратися з отитом у дітей Завжди життєрадісний малюк раптом починає ні з того ні з сього пронизливо плакати ...Він хоче їсти, але спроба проковтнути улюблену кашу ... Читати далі.

Розвиваючі ігри зі словами і рухами для дітей від 1 до 3-х років Їдемо-їдемо ... Читати далі.

Вправи для розвитку мовлення дитини.Чистоговорки До 3-м рокам в дитини накопичується великий словниковий запас і формується фразова мова, але більшість дітей говорять ще не чітко і невиразно.Як правило ... Читати далі.

Як уникнути помилок у вихованні Не секрет, що кожна мама хоче, щоб дитина росла слухняною. Виховання дитини - величезна праця, що вимагає від батьків ... Читати далі.