Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
27.06.2016

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Дитина 10 місяців: розвиток вашого малюка 10 місяців життя вашого малюка - це вже досить великий термін.Ваш карапуз ... Читати далі.

Відмовляється слухати батьків, робить усе в точності навпаки Дитині скоро буде 3 ... Читати далі.

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника Емоції невідступно супроводжують нас усе життя, з самого народження - нікуди ... Читати далі.

Дитина і мобільний телефон Чи потрібен дитині мобільний телефон?Цим питанням задаються практично всі батьки.З одного боку, за допомогою мобільного телефону Ви завжди можете бути на зв'язку з дитиною, ... Читати далі.