Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
28.07.2016

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


У дитини висип в ліктях, на щоках Добрий день!Моїй дитині 1,5 року.З самого народження у \ педіатр говорив про діатезі на голові у вигляді жовтої лупиться кірці.Після захворювання пневмонією у ... Читати далі.

Куди поїхати влітку з дитиною Зазвичай батьки намагаються взяти чергову відпустку під час літніх канікул дитину, щоб і самим відпочити, і дитину на відпочинок звозити.Однак чим молодша ... Читати далі.

Дівчинка 4 місяці - острівці дуже сухої шкіри Добрий день!У мене 4 місячна дочка.3 тижні тому на її ніжці помітила сухі острівці дуже сухої шкіри, які не чешуться, не мають кольору, практично ... Читати далі.

Вакцина Ваксигрип проти грипу Інструкція по застосуванню Ваксигрип (VAXIGRIP) Тривалентне інактивована розщеплена (спліт) вакцина для профілактики грипу, що складається з поверхневих і внутрішніх антигенів вірусів грипу типів А і В.СКЛАД У 0,5 ... Читати далі.