Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
19.01.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника Емоції невідступно супроводжують нас усе життя, з самого народження - нікуди ... Читати далі.

Як навчити дитину їсти самостійно? Як навчити дитину їсти самостійно? Почавши привчати дитину їсти самостійно столовими приборами, знайте, що вам потрібно багато терпіння ... Читати далі.

Чи потрібно лікувати хелікобактер? Добрий день.Зараз "дуже модно" лікувати мікроб хелікобактер.Здала аналізи, його у мене нібито виявили.Підкажіть будь ласка чи варто починати лікування, чи дійсно це так небезпечно, як ... Читати далі.

Яке домашня тварина подарувати дитині? Практично кожна дитина рано чи пізно просить батьків завести для нього домашнього вихованця.Спілкування з братами нашими меншими, ... Читати далі.