Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
08.02.2016

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Дисбактеріоз у грудних дітей Дисбактеріоз - досить поширений недуга, що зустрічається як у дорослих, так і у дітей.Особливо часто він зустрічається у новонароджених і немовлят, адже у них мікрофлора кишечника ... Читати далі.

Ким бути: вибираємо професію Про вибір майбутньої професії своїх дітей батьки починають замислюватися буквально з перших місяців ... Читати далі.

У скільки років віддавати дитину в школу? Про те, у скільки ж років варто віддавати дитину в школу, батьки починають замислюватися ... Читати далі.

Як навчити дитину перевертатися До трьох-чотирьох місяців дитина повинна навчитися перевертатися зі спини на живіт і назад.Це вміння - ... Читати далі.