Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
23.03.2017

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Записується чи декретну відпустку до трудової книжки? Здрастуйте!Скажіть будь ласка, записується чи декретну відпустку до трудової книжки якщо до пологів ніде не працювала?Якщо записується, куди звертатися? Відповідно до ... Читати далі.

Дрібна моторика дошкільнят Дрібна (тонка) моторика рук - це здатність виконувати точні скоординовані дії пальцями і китицями.Навички дрібної ... Читати далі.

Якщо дитина погано їсть? Якщо дитина погано їсть, це може проблемою для всієї родини.У хід йдуть різні способи: маля їсть тільки під «концерт» ... Читати далі.

Дитина не хоче спати в саду Здрастуйте!З недавнього часу у нас почалася проблема з дитиною з приводу його перебування в дитячому садку.Моєму синові 3,5 року.В ... Читати далі.