Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
05.07.2015

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Як виростити дитину щасливою Сучасний світ зацікавлений в питанні як виростити дитину щасливою.Зараз дуже багато соціальних ... Читати далі.

Ігри з піском і водою Існує величезна кількість літніх ігор для дітей на свіжому повітрі.Особливо люблять діти гри з ... Читати далі.

Харчування дітей у школі Поки дитина перебуває вдома, батьки самі стежать за його харчуванням.Але коли малюк йде в перший клас, дуже складно простежити, коли і чим він пообідав.Яким повинно бути харчування дітей у школі? Добре, якщо ... Читати далі.

Відновити лактацію через 2,5 місяці Здравствуйте, подскажите пожалуйста, нам 2,5 місяці з тижневого віку на суміші (по дурості і незнання).Останні ... Читати далі.