Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
19.09.2017

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Чи можна отримати допомогу на третю дитину повністю? Здрастуйте, чи можу я отримати допомогу на третю дитину повністю і купити своїй сім'ї ... Читати далі.

Ляльки вчать малюків у дитячій бібліотеці ім.С.М.Кірова Ляльковому театру «Буратіно» дитячої бібліотеки ім.С.М.Кірова вже більше 20 років.І кожен рік в репертуарі театру - нові вистави.Ось і в квітні відбулася прем'єра інтерактивного спектаклю «Ляльки вчать ... Читати далі.

Подарунки однокласникам на 23 лютого До 23 лютого готуються всі жінки.Природно, треба подарувати подарунки і оригінально привітати всіх чоловіків-друзів.І нехай це свято вже втратив своє первісне значення, адже вітати-то треба всіх чоловіків, які служили в ... Читати далі.

На скільки раніше роблять друге планове кесареве? Підкажіть будь ласка, на скільки раніше роблять друге планове кесареве, мене мій доктор відправляє в роддом вже на 37 тижні, чи не зарано це, перший малюк ... Читати далі.