Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
26.07.2017

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!



Які речі потрібні новонародженому: список покупок Вважається поганою прикметою для матері самої купувати майбутній дитині «придане» заздалегідь.І хоча це не більше, ніж просто народне повір'я, ... Читати далі.

Наслідування Лунтік Здравствуйте.Моєму синочку 2.9, він дуже любить мультфільм про Лунтіка і його друзів.Дитина все говорить, вміє грати в рольові ігри, ходить у ... Читати далі.

Дитині 1.7.Круглі червоні плями Здравствуйте.Дитині 1.7.Вже місяць турбує висип (круглі червоні плями).Лікар призначав Атоксіл і Пімафукорт мазь, все пройшло, а через тиждень знову з'явилася.Що це, які ... Читати далі.

Дитина весь день смокче груди з рідкими перервами на 20-30 хвилин.Що робити? Здрастуйте!Дитині 1,5 місяця на ГВ, до місяця витримувала 2-3 ... Читати далі.