Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
29.05.2017

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Наліт на язиці у дитини Молоді батьки пильно стежать за розвитком своєї дитини.Зовні ті чи інші проблеми зі здоров'ям не можна визначити.На питання, де болить, дитина може показати на живіт.Але ... Читати далі.

Які аналізи необхідно пройти перед припіканням ерозії? Здрастуйте!Скажіть, будь ласка, які аналізи необхідно пройти перед припіканням ерозії?Чи варто її припікати (родила) і яким способом, ... Читати далі.

Моєму синові 8.5, питання з самооцінкою Моєму синові 8.5 я звернув увагу що в школі він спілкується більше з дівчатами говорить, що його ніхто не ... Читати далі.

Дитячі вірші до 23 лютого Рідкісне святкування Дня захисника Вітчизни в школі чи дитячому садку обходиться без декламування віршів, підбір яких - справжній головний ... Читати далі.