Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
19.04.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Розвиток дрібної моторики у дітей Дрібна моторика - це здатність людини виконувати дрібні й точні рухи кистями і пальцями рук і ніг в результаті скоординованих дій трьох систем: нервової, м'язової і кісткової.Розвиток дрібної моторики у ... Читати далі.

Список речей в пологовий будинок Що брати з собою в пологовий будинок?для мами і для дитини в родзал, де можна подивитися список необхідних речей і медікоментов, чи є один загальний список для всіх ... Читати далі.

Підлітки і батьки Мабуть, саме на перехідний вік припадає пік конфліктів між батьками і дітьми.Іноді створюється враження, що підлітки і ... Читати далі.

Дитячий садок стане обов'язковим, і це буде проблемою батьків Ми вже писали про законопроект, яким ... Читати далі.