Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
26.04.2015

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Фізичні вправи у віці 6-8 місяців Починаючи з сьомого місяця життя, педіатри зазвичай рекомендують батькам перейти до освоєння наступного, 4-го за рахунком, комплексу дитячої общеукрепляющей гімнастики.Завдання цього комплексу, в цілому, колишні - подальше зміцнення ... Читати далі.

Що робити, якщо інші діти кривдять вашої дитини? Якщо Ви раптом дізналися що Вашу дитину кривдять інші діти в садочку чи школі, то, природно, Ваш перший порив - особисто піти і розібратися з кривдниками: всипати ... Читати далі.

Ліки при запорах годуючій мамі? Добрий день.Підкажіть, які ліки (мікроклізму) можна прийняти-приймати при запорах ... Читати далі.

Колискові для дітей Материнство - прекрасна пора в житті жінки, але молода мама також ... Читати далі.