Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
05.05.2016

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Дитині 5 місяців, 25 числа ввечері піднялася температура до 38,9 Здрастуйте!Допоможіть будь ласка!Дитині 5 місяців, 25 числа ввечері піднялася температура до ... Читати далі.

Дитина 11 місяців, алергія у вигляді червоних цяток Здравствуйте, подскажите пожалуйста, моїй ... Читати далі.

У дитини синці під очима: чому? Кожна мама хоче, щоб її дитина була здоровою, сильним і красивим.Але ось в один день ви помічаєте у дитини синці під очима.Що це - банальне перевтома або ... Читати далі.

Конфлікт між сестрами Здравствуйте.Мене звати Діана, мені 11 років.Я не виношу сестру і батьки не можуть з нею впоратися.Що мені робити?Моя старша сестра мене просто дістала.Я ... Читати далі.