Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
26.04.2017

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Кров'яні виділення після сексу Після пологів вперше з чоловіком зайнялися коханням (після пологів пройшло 2 з половиною місяці), на ранок з'явилися кров'яні виділення.Гінеколог сказала, що це з матки, повинні пройти до наступного дня.Але виділення ... Читати далі.

Рахіт у дітей до року Рахіт - це захворювання дітей грудного та раннього віку, викликане дефіцитом кальцію.При рахіті порушується утворення кісток; якщо під час не розпочати лікування, викликані недостатньою мінералізацією кісток деформації скелета можуть ... Читати далі.

Педіатр Дитині 5лет н \ часткова пневмонія, приймаємо Цефадокс (суспензія) 2 дні вранці та ввечері.Сьогодні зробили укол в \ м ... Читати далі.

Розвиток творчих здібностей у дітей Всі батьки вірять, що їх дитина особлива, наділений талантом або неабиякими розумовими здібностями.Але не всі батьки розуміють, що народити дитину - це всього лише півсправи.Його треба ще правильно виховати.І кожен ... Читати далі.