Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
23.04.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Чи можна в поліклініці здати аналіз на визначення алергії? Привіт дитині 1,8 місяців у неї кропив'янка, набряк Квінке, чи можна в поліклініці здати аналіз на визначення алергії.У лікаря не запитала, ... Читати далі.

Як вибрати книгу для дитини? Вибираючи перші книжки своєму малюкові, завжди важливо враховувати його вік і звертати увагу на якість виготовлення і ... Читати далі.

Наскільки безпечно застосування багатокомпонентної вакцини (ІНФАНРИКС ™ ГЕКСА)? Добрий день!Підкажіть, будь ласка, з приводу щеплень.дитині 9 місяців.в пологовому будинку зроблена БЦЖ.до 8-ми місяців був медотвод ... Читати далі.

Аптечка для малюка в дорогу Приготували ви кошти для надання медичної ... Читати далі.