Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
25.07.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Як навчити дитину їсти ложкою і виделкою? Вміння користуватися ложкою і вилкою потрібно прищеплювати дитині поступово і систематично.Починати ... Читати далі.

Чи можна приймати магне-В6 немовляті Добрий день!Скажіть будь ласка, чи можна приймати магне-В6 дитині 3,5 міс, препарат призначив невролог (у дитини закладений ніс, особливо вночі).Консультувалися у лор-лікаря, направив до невролога. Шановна Оксано!Закладеність носа ... Читати далі.

Методика Домана Ранній розвиток дітей набуває все більшої популярності: батьки не чекають, що їх дітей навчать усього в ... Читати далі.

Скачать раскраски для детей Дети с удовольствием разукрасят картинку на которой дед мороз или Санта ... Читати далі.