Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
25.11.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Вівсяне печиво Продукти: 500 г вівсяних пластівців, 250 г вершкового масла, 200 г цукру; 3 яйця; цедра лимона (якщо немає алергії на цитрус) Приготування Вівсяні пластівці ... Читати далі.

Живий куточок в дитячому садку Дошкільний період - дуже важливий час у розвитку кожної дитини.Саме в цей період формується особистість людини, її світогляд та ставлення ... Читати далі.

Дитина їсть тільки сонний Дитина відмовляється від грудей, їсть тільки сонний, раніше ... Читати далі.

Виховання дитини 1,5 років. До півтора років діти стають більш незалежними, у них починає проявлятися характер. Виховання дитини 1,5 років починає виходити за рамки алгоритму "поїли-поспали", батькам доводиться ... Читати далі.