Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
25.08.2016

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Новий рік для підлітків Організувати Новий рік для підлітків - особливо складне завдання.З одного боку, підлітки зазвичай ображаються, якщо їх вважають маленькими, і пропонувати їм дитячі конкурси і забави ... Читати далі.

Поради батькам першокласників Бути першокласником непросто, адже початок навчання в школі - це новий етап в житті, причому не найпростіший.І завдання батьків - допомогти дитині подолати цей період з мінімальним дискомфортом.У цій статті ви ... Читати далі.

Як зміцнити імунітет дитини? Осінь - це не тільки «золота пора», але і час хвороб.Захворювань в цей час року особливо схильні діти.По-перше, їх організм слабше, ... Читати далі.

Як вибирати гуртки та секції для дітей? Сучасні батьки прагнуть дати своїм чадам якомога більше.Їм хочеться, щоб ... Читати далі.