Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
22.12.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Що робити, якщо дитина шепелявить, але в логопедичну групу не беруть? Доньці 4 роки і 8 місяців.Нещодавно в нашому садку більшості дітей сказали пройти лікарів, щоб визначити в ... Читати далі.

Хлопчикові 1 рік і 10 місяців, він практично не розмовляє Добрий вечір!Підкажіть, хлопчику 1 рік і 10 місяців, він практично не розмовляє, говорить кілька слів і то, якщо у нього дуже гарний настрій.Звернену до ... Читати далі.

Літні ігри для дітей 6-7 років Ура!Нарешті продзвенів останній дзвоник, шкільні коридори спорожніли, і для всіх учнів настала щаслива пора літніх канікул.Всі - і дорослі і діти, чекають з нетерпінням літньої пори, щоб ... Читати далі.

Червоні плями з трохи шорсткою поверхнею на руках і ... Читати далі.