Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
24.04.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Дитині 1.7.Круглі червоні плями Здравствуйте.Дитині 1.7.Вже місяць турбує висип (круглі червоні плями).Лікар призначав Атоксіл і Пімафукорт мазь, все пройшло, а через тиждень знову з'явилася.Що це, які ... Читати далі.

Підкажіть будь ласка чи варто стерилізувати грудне молоко і годувати їм дитину? Добрий день!Дитині трохи більше місяця на ГВ, зараз потрапили до лікарні з ГРВІ, мама теж з нежиттю і червоним горлом, при цьому ... Читати далі.

Першоквітневі розіграші для друзів До свята 1 квітня всі готуються заздалегідь, адже треба придумати ... Читати далі.

Цивільний чоловік хоче відсудити сина Здрастуйте!У цивільному шлюбі 3,5 роки, нашому синові 1 рік і 2 місяці.Йду жити до батьків у трикімнатну квартиру, де прописані ... Читати далі.