Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
19.11.2017

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Нервнопсихичеськоє розвиток.2-й місяць Ще один місяць в житті малюка не пройшов даремно - дитина набагато впевненіше користується своїми комунікативними органами, ніж в періоді новонародженості.У цей період діти здатні на досить тривалий ... Читати далі.

Метеоризм, болі в кишечнику при нормі в аналізах.Що може викликати таку інтоксикацію? Здрастуйте!Підкажіть, що робити?Турбує нудота, здуття живота, ... Читати далі.

Вплив музики на людину Всі ми чудово знаємо про те, що музика здатна підняти настрій, розбудити або навпаки приспати.Вчені довели, ... Читати далі.

Як можна карати дитину за погану поведінку? Яким чином сучасні батьки карають за погану поведінку ... Читати далі.