Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
28.01.2015

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Яку рибу давати дитині? Риба - це джерело не тільки білків, але також і життєво важливих амінокислот і мінеральних речовин, які необхідні і дорослому, і дитині.Але ось з якого віку, і яку рибу давати ... Читати далі.

Висип під носом Здрастуйте!Сьогодні я встала і виявила під носом-висип!Вона дрібна .. і є маленькі водяні прищі!що робити?і від чого воно може бути? Привіт, Ксенія.Можливо ... Читати далі.

Де можна в Донецьку здати проби на алергени? Підкажіть будь ласка, де можна в Донецьку здати проби на алергени?Зокрема цікавить аналіз "на злакові" (не пам'ятаю точну назву, але ... Читати далі.

23 лютого - День захисника Вітчизни! 23 лютого у багатьох країнах колишнього Радянського Союзу відзначають ... Читати далі.