Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
28.05.2016

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Подорож в «Читай-город» «Свіжий вітер наспівує, Далеких мандрівок голосу, ... Читати далі.

Вакцина Гриппол ® плюс проти грипу Інструкція по застосуванню Гриппол ® плюс (Grippol plus) Вакцина грипозна трівалентная інактивована полімер-суб'едінічная являє собою протективного антигени (гемаглютинін і нейрамінідазу), виділені з вірусів грипу типів А ... Читати далі.

Чи потрібно лікувати хелікобактер? Добрий день.Зараз "дуже модно" лікувати мікроб хелікобактер.Здала аналізи, його у мене нібито виявили.Підкажіть будь ласка чи варто починати лікування, чи дійсно це так небезпечно, як ... Читати далі.

Косметика для підлітків Бути батьками підлітка нелегко.Тінейджери постійно прагнуть здаватися більш дорослими.Дівчатка, наприклад, починають ... Читати далі.