Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
26.10.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


У скільки років віддавати дитину в школу? Про те, у скільки ж років варто віддавати дитину в школу, батьки починають замислюватися заздалегідь.Чи потрібно поспішати в цій справі?Або навпаки, ... Читати далі.

Вітамінні комплекси для годуючих мам Добрий день!Всю вагітність і до теперішнього часу (дочки вже 4 місяці, повністю на гв) пила і п'ю вітамінний комплекс "Елевіт".Скажіть, чи є сенс робити перерву або міняти його на ... Читати далі.

Чи можна перерахувати суму аліментів при погіршенні матеріального становища платника? здрастуйте.я плачу аліменти 1200гр, дитині немає ще 3-х років, моя колишня дружина пішла працювати.Я не ... Читати далі.

Дитячі пеленальні столики В очікуванні малюка майбутні батьки починають заздалегідь облаштовувати дитячу кімнату, купуючи все необхідне.Звичайно, ... Читати далі.