Висип на долонях у дорослого і дитини

Добрий день. У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який дуже сверблять і на пальцях рук. Прищики практично непомітні, через пару днів зникають, якщо їх не чесати і з'являються нові. Тиждень тому почала чесати долоньки донька (1,9 міс), дуже сильно чеше вночі, на долоньках червоні цятки. Підкажіть, що це може бути?


Алерголог Світлана КовальчукПривіт Ілона.
Потрібно здати зіскрібок на skabies в шкірвендиспансері. Простежити якими миючими засобами ви користуєтесь, чи немає на них реакції. Обов'язково здатися дерматолога!
Всі консультації: Алерголог
23.06.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Пільги для багатодітної сім'ї і ГСП Здравствуйте.Я багатодітна мама і отримую від держави одноразову допомогу на дитину а також ГСП.Для отримання ГСП я зазвичай надаю документи: Довідка про доходи чоловіка, довідка ... Читати далі.

У відпустку з дитиною (чим зайняти дитину в дорозі) Збираючись у відпустку або далеку поїздку з дитиною, батькам важливо продумати заздалегідь, чим же можна буде зайняти дитину в дорозі.За своєю природою діти непосидючі, ... Читати далі.

Фізичні вправи у віці 4-6 місяці Неодмінно продовжуйте розмовляти з малюком - але вже не так, як раніше, а більш інформативно - розповідаючи йому різні прості за сюжетом історії, називаючи і показуючи частини тіла та ... Читати далі.

Ходунки: за і проти Багато батьків вважають ходунки відмінним помічником ... Читати далі.