Дитині 3 роки, дуже часто хворіє

Дитині 3 роки, дуже часто хворіє. У дет. сад ходить вже пів року. Нещодавно виявили аденоїди 1й ступеня. Для підняття імунітету пропили курс бронхомунала, але як хворів, так і хворіє. Як тільки хворіє відразу начинаеться кашель і триває 2-3 тижні. Підкажіть будь ласка, що можна зробити в цьому випадку
Педіатр Стасенко Світлана АнатоліївнаПривіт, Катерина. Перш за все, необхідно визначитися з причиною кашля.Обследованіе включає в себе: аналіз крові клінічний, аналіз сечі клінічний, аналіз крові на імуноглобулін Е загальний, на наявність антитіл до лямблій, аскарид, аналіз калу на копроцітограмму. А потім розробити з дільничним лікарем індивідуальний план лікувальних заходів. Бажаю якнайшвидшого одужання.

Всі консультації: Педіатр
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Відмовляється слухати батьків, робить усе в точності навпаки Дитині скоро буде 3 ... Читати далі.

Хотіла почути Ваші поради по лактації Добрий день!Хотіла почути ваші поради по лактації.Я годую грудьми 3 тижні, молока прибуває багато, все ніяк не встановиться, прибуває болісно, буває, ... Читати далі.

Фізичний розвиток підлітка Хто такі підлітки?Які особливості фізичного розвитку підлітків?На що повинні звернути увагу батьки підлітків?Давайте з'ясуємо це. У підлітковий вік, який ще часто називають перехідним віком, ... Читати далі.

Ранкова зарядка Як привчити дитину до ранкової зарядки?Чи потрібно змушувати дитину робити ранкову ... Читати далі.