Дитині 3 роки, дуже часто хворіє

Дитині 3 роки, дуже часто хворіє. У дет. сад ходить вже пів року. Нещодавно виявили аденоїди 1й ступеня. Для підняття імунітету пропили курс бронхомунала, але як хворів, так і хворіє. Як тільки хворіє відразу начинаеться кашель і триває 2-3 тижні. Підкажіть будь ласка, що можна зробити в цьому випадку
Педіатр Стасенко Світлана АнатоліївнаПривіт, Катерина. Перш за все, необхідно визначитися з причиною кашля.Обследованіе включає в себе: аналіз крові клінічний, аналіз сечі клінічний, аналіз крові на імуноглобулін Е загальний, на наявність антитіл до лямблій, аскарид, аналіз калу на копроцітограмму. А потім розробити з дільничним лікарем індивідуальний план лікувальних заходів. Бажаю якнайшвидшого одужання.

Всі консультації: Педіатр
17.02.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Вправи для розвитку мовлення дитини.Логопедичні пісеньки зі звуками Ж, З, З Логопедичні пісеньки зі звуками Ж, З, З з книги "Логопедичні пісеньки" С.В.Крупа-Шушаріна.Вправи: логопедичні пісеньки на свистячі звуки У зоопарку жив ... Читати далі.

Прикорм дітей до року: що і коли вводити Здається, що ви тільки вчора повернулися з пологового будинку з вашим малюком на руках.Але час летить, і ось маляті вже місяць, а скоро буде два.Ваша ... Читати далі.

Чи можуть бути кольки в дитини 5,5 місяців? Самостійно майже не какао з 2х місяців ми.Животик особливо ніколи не хворів.Нападів сильного крику і плачу особливо теж не було.Від так званих запорів рятувалися клізмами і ... Читати далі.

Обережно!Шкідливі дитячі товари На сьогодні ринок дитячого одягу і взуття ... Читати далі.