Дитині поставили діагноз ММД

Здравствуйте. Допоможіть розібратися-моїй доньці 1год і 5міс. були в невролога і він поставив нам діагноз ММД. нічого не сказавши мені про це нам виписали лікування (ванночки з заспокойся. травками, Кіндінорм і Гліцисед) і пішли ми додому. через якийсь час я гортала картку дитини і побачила цю запис лікаря. відреагувала спокійно, але з цікавості стала шукати в інеті всю інформацію про цей діагноз. і багато стало не зрозуміло, вірніше є деякі розбіжності в ознаках: "їмо груди" дуже добре, спробуй не дати :), в грі концентруємо увагу на чомусь одному до 15-20 хв, олівцем намагаємося малювати, навіть кругові рухи, гортаємо сторінки в дитячих книжках усвідомлено (намагаємося сказати що намальовано і хто), розмовляємо десь з рочку спочатку були перші склади від слова, а зараз і повністю слово вимовляє (на своєму дитячому мові), зрозуміло виясняв чого хоче, що буде чи не буде , знає всіх родичів і знайомих по імені, де тітки дядьки, бабусі, дідусі, дівчатка, хлопчики ... з багатьма тваринами точно також (хто і як робить), в будинку практично всі знаємо-стіл, стілець, крісло, ліжко, тарілка , ложка, чашка, пити, їсти, високо, впасти, сісти, встати, ванна, кухня, митися, мило, стукає, співає, їсть, дзеркало, взути, одягнути ... також може вказати на який-небудь дискомфорт у неї. правда непосидючі при годуванні з тарілочки, вночі до 12 прокидаємося рази 2 на "докорм", а потім до ранку спимо, але дуже крутимося. якщо щось не по її може розкричався, але швидко може переключитися і заспокоїтися, т.е.нет як таких істерик. іноді завмираємо при показі по телевізору яких або цікавих їй сюжетів (до 5 хв). на вулиці гуляємо до 2-2,5 годин, активно (гірки, драбини, м'яч). контактуємо зі знайомими нам дітками, до чужих підходимо дуже обережно, від різких рухів можемо і розплакатися. спимо в обід до 2,5 год з перервою на годування. звичайно деколи ми буваємо неспокійні, шкідливі, гіперактивні ніж у попередній день, іноді захоплено реагує на якісь побачені предмети, звуки (напр-р проїжджаючий трактор). Так от у мене питання невже у нас саме цей діагноз? чим керувався лікар при постановці діагнозу? Спасибі

Дитячий психолог Раїса ТолочкоШановна Тетяна!
Це питання Вам потрібно поставити своєму лікарю - чим він керувався при постановці діагнозу. А для того, щоб вирішити цю тривожну Вас проблему, зверніться до іншого лікаря-невропатолога, щоб порівняти результат. У будь-якому випадку, продовжуйте займатися своєю дитиною, розвивати його, вірити в нього! Удачі!
Всі консультації: Дитячий психолог
17.02.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Метеоризм, болі в кишечнику при нормі в аналізах.Що може викликати таку інтоксикацію? Здрастуйте!Підкажіть, що робити?Турбує нудота, здуття живота, ... Читати далі.

Ідеї для дитячого дня народження День народження - чудове свято і, звичайно ж, діти його обожнюють.Коли як не у свій день народження ... Читати далі.

Падалка до Різдва Новий рік вже настав, але низка зимових свят ще не закінчилося.7 січня - світле свято Різдва Христового.Не упустите можливості зробити разом з ... Читати далі.

Моїй доньці 2,1, почала погано спати, прокидається вночі Моїй доньці 2,1, я пів місяця пролежала в лікарні і за цей час донька перестала їсти тітю, але стала погано ... Читати далі.