Дитині поставили діагноз ММД

Здравствуйте. Допоможіть розібратися-моїй доньці 1год і 5міс. були в невролога і він поставив нам діагноз ММД. нічого не сказавши мені про це нам виписали лікування (ванночки з заспокойся. травками, Кіндінорм і Гліцисед) і пішли ми додому. через якийсь час я гортала картку дитини і побачила цю запис лікаря. відреагувала спокійно, але з цікавості стала шукати в інеті всю інформацію про цей діагноз. і багато стало не зрозуміло, вірніше є деякі розбіжності в ознаках: "їмо груди" дуже добре, спробуй не дати :), в грі концентруємо увагу на чомусь одному до 15-20 хв, олівцем намагаємося малювати, навіть кругові рухи, гортаємо сторінки в дитячих книжках усвідомлено (намагаємося сказати що намальовано і хто), розмовляємо десь з рочку спочатку були перші склади від слова, а зараз і повністю слово вимовляє (на своєму дитячому мові), зрозуміло виясняв чого хоче, що буде чи не буде , знає всіх родичів і знайомих по імені, де тітки дядьки, бабусі, дідусі, дівчатка, хлопчики ... з багатьма тваринами точно також (хто і як робить), в будинку практично всі знаємо-стіл, стілець, крісло, ліжко, тарілка , ложка, чашка, пити, їсти, високо, впасти, сісти, встати, ванна, кухня, митися, мило, стукає, співає, їсть, дзеркало, взути, одягнути ... також може вказати на який-небудь дискомфорт у неї. правда непосидючі при годуванні з тарілочки, вночі до 12 прокидаємося рази 2 на "докорм", а потім до ранку спимо, але дуже крутимося. якщо щось не по її може розкричався, але швидко може переключитися і заспокоїтися, т.е.нет як таких істерик. іноді завмираємо при показі по телевізору яких або цікавих їй сюжетів (до 5 хв). на вулиці гуляємо до 2-2,5 годин, активно (гірки, драбини, м'яч). контактуємо зі знайомими нам дітками, до чужих підходимо дуже обережно, від різких рухів можемо і розплакатися. спимо в обід до 2,5 год з перервою на годування. звичайно деколи ми буваємо неспокійні, шкідливі, гіперактивні ніж у попередній день, іноді захоплено реагує на якісь побачені предмети, звуки (напр-р проїжджаючий трактор). Так от у мене питання невже у нас саме цей діагноз? чим керувався лікар при постановці діагнозу? Спасибі

Дитячий психолог Раїса ТолочкоШановна Тетяна!
Це питання Вам потрібно поставити своєму лікарю - чим він керувався при постановці діагнозу. А для того, щоб вирішити цю тривожну Вас проблему, зверніться до іншого лікаря-невропатолога, щоб порівняти результат. У будь-якому випадку, продовжуйте займатися своєю дитиною, розвивати його, вірити в нього! Удачі!
Всі консультації: Дитячий психолог
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Вітамін Д для грудничков Всім відомо, що для нормального розвитку ... Читати далі.

Пубертатний період: труднощі виховання дітей Вам, як батьку дитини, здається, що буквально вчора ... Читати далі.

Звільнення за угодою сторін Здрастуйте!У мене до Вас таке питання.Кілька днів тому звільнилася за згодою сторін, так як магазин, в якому я працювала, закрили.Чи маю я право на виплату 3-х середніх ... Читати далі.

Новий порядок оплати лікарняних листів з 1 січня 2011 З 1 січня 2011 в ... Читати далі.