У дитини біль у шийному хребті

Здрастуйте! підкажіть мені будь ласка як поступити в моєму випадку - у мене дитина 5 років скаржиться на біль у шийному хребті, зробили рентген, сказали що у неї в поперековому відділі один хребець зайвий. До кого нам звертатися за допомогою. дякую за відповідь!


Педіатр Стасенко Світлана АнатоліївнаЗдравствуйте.
Вважаю, що треба звернутися до дитячого ортопеда травматологічного відділення міськлікарні № 3 Сівоненко Сергію Станіславовичу 0506585718. Будьте здорові.
Всі консультації: Педіатр
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!У дитини після укусу комахи сильно набрякає місце укусу Здрастуйте!Підкажіть, як бути ...У дитини, другий раз після укусу ... Читати далі.

«Не хочу годувати грудьми.» Чи потрібно це жінці? У тому, що грудне вигодовування надзвичайно корисно для ... Читати далі.

Вітамінні комплекси для годуючих мам Добрий день!Всю вагітність і до теперішнього часу (дочки вже 4 місяці, повністю на гв) пила і п'ю вітамінний комплекс ... Читати далі.

Розвиток дитини 11 місяців У 11 місяців дітьми опановує надзвичайний цікавість до дослідження нових предметів, територій і видів діяльності.Розвиваються нові навички спілкування як з батьками, так і з іншими дітьми.Також ... Читати далі.