У дитини біль у шийному хребті

Здрастуйте! підкажіть мені будь ласка як поступити в моєму випадку - у мене дитина 5 років скаржиться на біль у шийному хребті, зробили рентген, сказали що у неї в поперековому відділі один хребець зайвий. До кого нам звертатися за допомогою. дякую за відповідь!


Педіатр Стасенко Світлана АнатоліївнаЗдравствуйте.
Вважаю, що треба звернутися до дитячого ортопеда травматологічного відділення міськлікарні № 3 Сівоненко Сергію Станіславовичу 0506585718. Будьте здорові.
Всі консультації: Педіатр
17.02.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Як вилікувати кашель у дитини? Восени діти особливо схильні різного роду інфекцій, адже дитячий організм пручається ... Читати далі.

Хотіла б народжувати у Вас.Скажіть це можливо? Здрастуйте!Чула про Вас, як про хорошого фахівця і хотіла б народжувати у Вас ... в 3 пологовому будинку ..Скажіть це можливо?ПДР 9 травня Шановна Даша!Звичайно, можна.Ви можете ... Читати далі.

Яке домашня тварина подарувати дитині? Практично кожна дитина рано чи пізно просить батьків завести для нього домашнього вихованця.Спілкування з братами нашими меншими, ... Читати далі.

Грудне вигодовування. Грудне молоко призначено природою для немовлят і містить всі необхідні для їхнього життя речовини.Воно завжди під рукою, потрібної температури і безкоштовне.Але найголовніше - це те, ... Читати далі.