У дитини біль у шийному хребті

Здрастуйте! підкажіть мені будь ласка як поступити в моєму випадку - у мене дитина 5 років скаржиться на біль у шийному хребті, зробили рентген, сказали що у неї в поперековому відділі один хребець зайвий. До кого нам звертатися за допомогою. дякую за відповідь!


Педіатр Стасенко Світлана АнатоліївнаЗдравствуйте.
Вважаю, що треба звернутися до дитячого ортопеда травматологічного відділення міськлікарні № 3 Сівоненко Сергію Станіславовичу 0506585718. Будьте здорові.
Всі консультації: Педіатр
12.12.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Якщо дитина погано їсть? Якщо дитина погано їсть, це може проблемою для всієї родини.У хід йдуть різні способи: маля їсть тільки під «концерт» ... Читати далі.

Що повинен уміти новонароджений? Народження дитини - хвилююча подія для всіх батьків.Позаду вагітність і пологи, на руках - новонароджений малюк, з яким вам ... Читати далі.

Здоров'я дітей в дитячому садку Перший раз віддаючи свого малюка ... Читати далі.

VPH: 16,31.35.39.59 що це таке і як лікується? VPH: 16,31.35.39.59 що це таке і як лікується? Здрастуйте! Мабуть, Ви говорите про різновиди вірусу папіломи людини.Якщо він виявлений в шийці матки, то ... Читати далі.