Введення прикорму, як правильно?

Світлана Анатоліївна, добрий день! В першу чергу хочу подякувати Вам за Вашу допомогу в консультаційній роботі! Ваші консультації та поради допомагають на краще! )))
Ось такі мої питання: дочки 5 місяців, повністю на ГВ. Зібралися вводити прикорм. Як я знаю, починати треба з пів чайної ложки і збільшувати можна до року споживання до 100 мг \ день. Але я не зрозуміла:
- тобто з 5 до 6 місяців я даю, наприклад, 15 мг, з 6 до 7 місяців - 30 мг, з 7 до 8 місяців - 45 мг і так далі .... Тобто кожен місяць збільшуючи дозу по 15 мг. Або якось по іншому треба?
Будь ласка, зорієнтуйте, скільки потрібно давати помісячно прикорм?
З 5 до 6 місяців збираюся прикормлювати лише фруктовим пюре, а з 6 місяців буду давати і овочеве, з 7 - сир, з 8 - м'ясне пюре.
Правильно я збираюся робити?


Педіатр Стасенко Світлана АнатоліївнаЗдравствуйте, Ольга. Схвалюю Ваш план введення прикорму. Темпи нарощування залежать від якості стільця, смакових пристрастей дитини (що важливо), збільшення маси. Ці орієнтири важливіше кількісної таблиці і сухих ціфр.Будьте сміливіше і слухайте своє материнське серце. У разі екстреної консультації - особистий телефон 0667482037. Бажаю здоров'я.
Всі консультації: Педіатр
26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Вагітність після аборту Привіт!5 місяців тому я робила аборт на терміні ... Читати далі.

Як підготувати старшу дитину до появи молодшого? Для кожного малюка мама - це центр його маленькій всесвіту.Мама завжди піклується про малюка, завжди приголубить.Але серйозному випробуванню дитяча незміцніла психіка піддається, коли в родині очікується ... Читати далі.

Вибрати іграшку для своєї дитини Величезна кількість сучасних іграшок іграшок можна умовно розділити на дві групи: 1.Іграшки, які б соціально-емоційному розвитку (або розвитку особистісної сфери).До цієї групи відносяться численні іграшки, що ... Читати далі.

У дитини висип в ліктях, на щоках Добрий день!Моїй дитині 1,5 року.З самого народження у \ педіатр говорив про діатезі на голові у вигляді жовтої лупиться кірці.Після захворювання пневмонією у ... Читати далі.