Введення прикорму, як правильно?

Світлана Анатоліївна, добрий день! В першу чергу хочу подякувати Вам за Вашу допомогу в консультаційній роботі! Ваші консультації та поради допомагають на краще! )))
Ось такі мої питання: дочки 5 місяців, повністю на ГВ. Зібралися вводити прикорм. Як я знаю, починати треба з пів чайної ложки і збільшувати можна до року споживання до 100 мг \ день. Але я не зрозуміла:
- тобто з 5 до 6 місяців я даю, наприклад, 15 мг, з 6 до 7 місяців - 30 мг, з 7 до 8 місяців - 45 мг і так далі .... Тобто кожен місяць збільшуючи дозу по 15 мг. Або якось по іншому треба?
Будь ласка, зорієнтуйте, скільки потрібно давати помісячно прикорм?
З 5 до 6 місяців збираюся прикормлювати лише фруктовим пюре, а з 6 місяців буду давати і овочеве, з 7 - сир, з 8 - м'ясне пюре.
Правильно я збираюся робити?


Педіатр Стасенко Світлана АнатоліївнаЗдравствуйте, Ольга. Схвалюю Ваш план введення прикорму. Темпи нарощування залежать від якості стільця, смакових пристрастей дитини (що важливо), збільшення маси. Ці орієнтири важливіше кількісної таблиці і сухих ціфр.Будьте сміливіше і слухайте своє материнське серце. У разі екстреної консультації - особистий телефон 0667482037. Бажаю здоров'я.
Всі консультації: Педіатр
24.03.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Як відбувається руйнування сім'ї? Друзі, нещодавно я записала відео, яке дає відповідь на багато питань про сімейні взаємини, пояснює більшу ... Читати далі.

Cтарший дочки 1 рік і 7 місяців, останнім часом стала дуже дратівлива Здрастуйте, у мене термін 28-29 тижнів, старшої ... Читати далі.

Правила користування ... Вашою дитиною Якщо задуматися, то виявиться, що всі ми з вами чиїсь діти, а величезна армія з нас - батьки.А чи багато серед нас щасливих батьків, ... Читати далі.

Новий рік для підлітків Організувати Новий рік для підлітків - особливо складне завдання.З одного боку, підлітки зазвичай ображаються, якщо їх вважають маленькими, і пропонувати їм дитячі конкурси і забави ... Читати далі.