Червоність і лущення шкіри у дитини

Привіт, дитині 2 роки 10 міс. У вересні пішли в сад. Після 3 днів відвідин на щоках стала з'являтися яскраво виражена червоність і лущення. До ранку майже проходило, а ввечері знову з'являлося. Ми захворіли ангіною і приймали антибіотики 5 днів (будинку алергії не спостерігалося), через 1,5 тижні вийшли заново, проходили тиждень в садок (ніяких почервонінь не було) і знову захворіли. Як тільки захворіли, то відразу з'явилися червоні плями на руках і стали лущитися (я думала що це рожевий лишай або ж алергія на вітаміни (Кіндербіовіталь), але дерматолог сказала себорейний дерматит). Вітаміни я перестала давати, 2 тижні не давала, плями на руках не проходили. Потім вирішила знову дати вітаміни і у дитини вночі стався напад-за типом спазму горла (крупа). Вітаміни скасували відразу. Плями на руках присохли і начебто все налагодилося. Ми пішли в садок на наступний день після нападу, а через день прийшли додому знову з краснючімі щоками, а ще через день до червоних щоках додалася все та ж почервоніння і плями по руках. При цьому ми мажемо Феністілом і капаємо крапельки. Але це все допомагає на короткий час. Я вже не знаю що нам робити. Допоможіть будь ласка!

Алерголог Світлана КовальчукПривіт, Євгенія.
Необхідно ретельно обстежити дитину. Почати рекомендую з контролю їжі яку приймає дитина (ведіть харчової щоденник), речі з якими дитина контактує (одяг, іграшки ...) Здати кров на антитіла до гельмінтів (аскариди, лямблії, таксокари ...), імуноглобулін Еобщ, кал на дисбіоз , копрограмму.С результатами обстежень покажіться алерголога.
Всі консультації: Алерголог
26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Чи міг Еспумізан і вітамін Д3 викликати алергію? Здравствуйте.Малятку 1міс 2 тижні ... ми на ІВ ...за призначенням педіатра в один день ввели Еспумізан ... Читати далі.

Червоний висип і свербіж на шиї Здравствуйте.Тижні три тому виявила на шиї червону висип, що супроводжувався сильним сверблячкою.Я не робила ніяких дій, так як вона проходила, але періодично з'являлася.Два дні тому, на ... Читати далі.

Розвиток дитини з перших днів життя З перших днів життя дитина починає пізнавати цей світ.Він ... Читати далі.

Чи потрібно сповивати новонародженого? Чи потрібно сповивати новонародженого?Наші бабусі і мами стверджують - однозначно ... Читати далі.