Щеплення: за і проти

Щеплення: за і проти Останнім часом телебачення, преса, інтернет, просто рясніють «викриває» матеріалами на тему щеплень. Надивишся, наслухаєшся і приходиш в розгубленість - що ж робити? Щепитися чи ні? Особливо гостро проблема щеплень перед майбутніми або вже відбулися молодими мамами.

За традиційним календарем щеплень, новонародженому вже в перші години життя роблять щеплення від гепатиту, а протягом перших трьох-п'яти діб - БЦЖ. При цьому багато мам бояться, як відіб'ється щеплення на сформованій імунній системі немовляти. Чи буде щеплення корисна чи, навпаки, принесе тільки шкоду? На сьогоднішній день від щеплень можна відмовитися за медичними показаннями (медотвод) або за бажанням батьків. Чи потрібно робити дитині щеплення? Спробуємо зважити всі аргументи «за» і проти ».

Давайте для початку згадаємо, що взагалі являє собою щеплення. Щеплення - це введення в організм ослабленого штаму вірусу або мікроорганізмів з метою вироблення антитіл до цього збудника захворювання. Тобто щеплення, по суті, - це захворювання в легкій формі. Зате коли антитіла вироблені, організму вже не страшний збудник хвороби в його природній формі. Але це - в ідеалі. Масова, поголовна, вакцинація не враховує важливий чинник - кожен організм індивідуальний. Так, окрім власне збудника захворювання до складу вакцини входять ще й додаткові компоненти, такі як формальдегіди. Наприклад, на один з компонентів вакцини організм може дати алергічну реакцію і виникнуть ускладнення.

Противники щеплень стверджують, що щеплення неефективні з точки зору свого прямого призначення, тому не потрібні. Дійсно, перенесення багатьох захворювань не виробляє в організмі стійкий довічний імунітет і захворілий одного разу так само точно може захворіти і повторно. Значить і щеплення безглузда.

Щеплення роблять для профілактики різних захворювань. І противники щеплень аргументують свою позицію тим, що не потрібно щепитися від того, чим можливо ніколи і не захворієш. Але якби не щеплення, хворіти б нам з Вами досі чорною віспою або чумою. І, на жаль, дати 100% гарантію, що Ваша дитина небудь не підхопить ту ж дифтерію, наприклад, не може ніхто. Тому більшість медиків вважає, що, незважаючи на свою не абсолютну безпеку, щеплення все ж потрібні. Інше питання, як правильно робити щеплення?

Щеплення слід робити тільки, коли дитина повністю здорова. Це означає, що з моменту останнього захворювання повинно пройти не менше двох тижнів. Дітям з послабленим імунітетом, які буквально «не вилазять» із простудних захворювань, зробити щеплення скрутно. Для таких дітей найчастіше встановлюють індивідуальний графік щеплень. Крім того, якщо дитина хворіє захворюваннями шлунково-кишкового тракту або у нього виявлені якісь патології, то робити щеплення слід не раніше, ніж через 1-1,5 місяця або навіть більше після повного одужання. Також повинні бути здорові і інші члени родини.

При вакцинації лікар завжди зобов'язаний суворо дотримуватися інструкції! Всі інструменти повинні бути стерильні, вакцина - не простроченої.

Щоб щеплення не принесла замість користі ускладнення ніколи не робіть щеплень дитині безпосередньо перед надходженням в дитячий сад. Адже дитячий сад, як правило, - це джерело хвороботворних бактерій і додаткового стресу для дитини. Ці фактори дуже послаблюють імунну систему дитини.

ешать, робити Вашій дитині щеплення чи ні, звичайно ж Вам. Але Вас на цьому шляху чекає безліч труднощів, пов'язаних, в першу чергу, з тим, що для відмови від щеплень Вам доведеться підписати купу паперів. Тому якщо Ви впевнені у своєму рішенні, приготуйтеся відстоювати свою точку зору і права. Ніхто крім Вас не знає, що краще для Вашої дитини.

0
# 1 Андрій Да, навіть у наш час медицина так і не знає відповіді, коли стОит робити дитині щеплення, а коли ні. Тільки його батьки повинні знати. Вони, як чесні платники податків, повинні нести за все відповідальність і платити зряплату медпрацівникам, вчителям, чиновникам ... Коротше бути за все відповідає, раз узялися народити і виростити нового громадянина, який буде потім тягнути цю лямку далі по життю ...
Цитувати
26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!При розрахунку з держпідприємства мені не виплатили розрахункові Здрастуйте!При розрахунку з держпідприємства мені не виплатили розрахункові і залишили у себе мою зарплатну картку, що ... Читати далі.

Вчимо малюків вважати: зворотний рахунок від 10 до 1 Казка про лисенятГрона червоні висятьНа гілках горобини.Десять 10 маленьких лисенятУ ліс несуть корзини.Зайка плаче, хвіст тремтить,Не кидати в біді ... Читати далі.

Ідеї для дитячого дня народження День народження - чудове свято і, звичайно ж, діти його обожнюють.Коли як не у свій день народження ... Читати далі.

Як навчити дитину ходити Незважаючи на те, що існують якісь узагальнені стандарти розвитку дітей, кожна дитина ... Читати далі.