Що означають ці аналізи на TORCH інфекції?

Здрастуйте! Підкажіть будь ласка що означають ці аналізи на TORCH інфекції! Chlamidia негативно, CMV IgG-45? MSV-негативно, Toxo IgG-48! мені призначили краплі протефлозід! як загрожує це дитині?? вагітна на 31 тижніАкушер-гінеколог Величко Тетяна ІванівнаШановна Ольга! Це означає, що Ваш організм вже стикався з цитомегаловірусом та токсоплазмозом і у Вас є імунітет до цих інфекцій. Для дитини вони не небезпечні і в лікуванні Ви не потребуєте.


Всі консультації: Акушер-гінеколог
26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!На www.urist-expert24.ru юридическая консультация по жилищным вопросам.

Проблема з привчанням дитину до горщика Добрий день, Раїса.Моїй доньці 2 роки 6 місяців, у нас проблема з привчанням дитину до горщика.Намагатися почали рано, як тільки почала самостійно вставати на ніжки, якийсь час ... Читати далі.

Істерики, коли дитина приходить з саду додому Здрастуйте!Підкажіть будь ласка!Моїй доньці ... Читати далі.

Свято - лотерея «Щасливий номер» У дитячій бібліотеці ім.С. Кірова пройшло традиційне свято - лотерея «Щасливий номер».А ... Читати далі.

Вчимо малюків вважати: зворотний рахунок від 10 до 1 Казка про лисенятГрона червоні висятьНа гілках горобини.Десять 10 маленьких лисенятУ ліс несуть корзини.Зайка плаче, хвіст тремтить,Не кидати в біді ... Читати далі.