У нас дуже суха шкіра, сину 4 місяці

У нас дуже суха шкіра, сину 4 місяці, мучать запори, рідина вживаємо до 130 мл. на добу. з чим це пов'язано? Заранее спасибо!


Педіатр Стасенко Світлана АнатоліївнаРоман, перелічу кілька банальних причин надмірної сухості шкіри у немовляти: підвищена температура повітря навколишнього середовища, жорстка вода, використання мила і пінок для купання, а також сухе повітря в дитячій кімнаті. Температура повітря в будинку має бути 19 градусів, використовуйте як можна рідше мило, шампуні та пінки, придбайте зволожувач в дитячу кімнату, відстоюйте та кип'ятіть воду для купання малюка. Для додаткового зволоження шкіри можна використовувати Фізіогель, крем Локобейз Ріпеа. Бажана консультація дерматолога.По приводу закрепів: зробіть бактеріологічне дослідження калу на мікрофлору, копрограму і за результатами аналізів порадьтеся з педіатром (можна в Клініці Здоров'я, 40-90-99). Будьте здорові.
Всі консультації: Педіатр
17.02.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Чи є це дисбактеріозом і наслідком після антибіотиків? Здрастуйте!Я довгий час приймала ... Читати далі.

Кишенькові гроші Чи потрібно видавати дітям кишенькові гроші?Яку суму слід видавати дитині ... Читати далі.

Що робити, якщо дитина шепелявить, але в логопедичну групу не беруть? Доньці 4 роки і 8 місяців.Нещодавно в нашому садку більшості ... Читати далі.

Скільки гуляти з новонародженим в зимовий час?Зимові прогулянки з дітьми дуже приємні, адже навколо все всипане ... Читати далі.