У нас дуже суха шкіра, сину 4 місяці

У нас дуже суха шкіра, сину 4 місяці, мучать запори, рідина вживаємо до 130 мл. на добу. з чим це пов'язано? Заранее спасибо!


Педіатр Стасенко Світлана АнатоліївнаРоман, перелічу кілька банальних причин надмірної сухості шкіри у немовляти: підвищена температура повітря навколишнього середовища, жорстка вода, використання мила і пінок для купання, а також сухе повітря в дитячій кімнаті. Температура повітря в будинку має бути 19 градусів, використовуйте як можна рідше мило, шампуні та пінки, придбайте зволожувач в дитячу кімнату, відстоюйте та кип'ятіть воду для купання малюка. Для додаткового зволоження шкіри можна використовувати Фізіогель, крем Локобейз Ріпеа. Бажана консультація дерматолога.По приводу закрепів: зробіть бактеріологічне дослідження калу на мікрофлору, копрограму і за результатами аналізів порадьтеся з педіатром (можна в Клініці Здоров'я, 40-90-99). Будьте здорові.
Всі консультації: Педіатр
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Цукровий діабет у дітей Цукровий діабет - серйозне і небезпечне захворювання.На жаль, в наш час почастішали випадки захворювання цукровим діабетом у дітей.Цукровий діабет у ... Читати далі.

Чи можна отримати допомогу на третю дитину повністю? Здрастуйте, чи можу я отримати допомогу на третю дитину повністю і купити своїй сім'ї ... Читати далі.

Причини відрижки грудних дітей.Часті зригування у немовлят. У чому причини зригування грудних дітей?І як уберегти дитину від неприємних відчуттів при цьому. При частих зригувань у немовлят відбувається зворотний висновок ... Читати далі.

Желе з вишні Продукти: 200 г вишні, 100 г цукру, 2 ст.л.желатину, 600 г води Приготування Вишні перебрати, промити і віджати з них сік.Залишилася масу засипати цукром, розмішати, залити гарячою ... Читати далі.