У нас дуже суха шкіра, сину 4 місяці

У нас дуже суха шкіра, сину 4 місяці, мучать запори, рідина вживаємо до 130 мл. на добу. з чим це пов'язано? Заранее спасибо!


Педіатр Стасенко Світлана АнатоліївнаРоман, перелічу кілька банальних причин надмірної сухості шкіри у немовляти: підвищена температура повітря навколишнього середовища, жорстка вода, використання мила і пінок для купання, а також сухе повітря в дитячій кімнаті. Температура повітря в будинку має бути 19 градусів, використовуйте як можна рідше мило, шампуні та пінки, придбайте зволожувач в дитячу кімнату, відстоюйте та кип'ятіть воду для купання малюка. Для додаткового зволоження шкіри можна використовувати Фізіогель, крем Локобейз Ріпеа. Бажана консультація дерматолога.По приводу закрепів: зробіть бактеріологічне дослідження калу на мікрофлору, копрограму і за результатами аналізів порадьтеся з педіатром (можна в Клініці Здоров'я, 40-90-99). Будьте здорові.
Всі консультації: Педіатр
12.12.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Дитина плаче без причини? У дитячому віці, чим старшою стає дитина, тим він менше спить між годуваннями, і ... Читати далі.

Чи є це дисбактеріозом і наслідком після антибіотиків? Здрастуйте!Я довгий час приймала ... Читати далі.

Хлопчикові 1 рік і 10 місяців, він практично не розмовляє Добрий вечір!Підкажіть, хлопчику 1 рік і 10 місяців, він практично не розмовляє, говорить кілька слів і то, якщо у нього дуже гарний ... Читати далі.

Біло-зелені виділення при вагітності Привіт!на 25 тижні вагітності з'явилися виділення біло-зелені з сверблячкою, проставила міростін комбі.Начебто пройшли, а зараз 27 тиждень і знову з'являється свербіж і виділення.Що робити? Шановна Ольга! Необхідно здати мазок, щоб точно визначити ... Читати далі.