Чому людина посміхається?

Ви ніколи не замислювалися чому людина посміхається, для чого ми "виростили" цей вид міміки?

Між тим, посмішка є не тільки виразом задоволення, вона нерідко використовується людьми в особистих інтересах. Посмішка далеко не завжди уособлює відчуття щастя у людини, нерідко люди використовують посмішку як маску для досягнення тих чи інших цілей.

Ми живемо в світі, де більшість людей на своєму життєвому шляху керуються в основному своїми власними інтересами і, найчастіше, не так просто знайти людину, якій можна довіряти. Усміхнений людина часто вселяє довіру, особливо якщо його посмішка щира.

Однак, люди можуть посміхатися, коли бувають спійманими на здійсненні поганого вчинку, і ця посмішка може врятувати їх від покарання, особливо якщо це сором'язлива посмішка і в скоєному поганому вчинку немає нічого протизаконного. Наприклад, якщо чоловік забув купити подарунок до свята своїй дружині, то за допомогою сором'язливою посмішки він в більшості випадків зможе здобути у неї поблажливе ставлення до цього негарні вчинки.

Люди нерідко посміхаються, коли чують гарну новину, в цьому випадку жінки схильні посміхатися частіше, ніж чоловіки. Але з іншого боку, посмішка також може бути засобом зменшення занепокоєння викликаного небезпечною ситуацією.

Коли людина перебуває в стані гніву або тривоги, то його увага звужується, і він перестає помічати те, що відбувається навколо. У такому стані у людей найчастіше народжуються невдалі ідеї і рішення. Для того щоб вийти з цього стану необхідно заспокоїтися, подумати про щось приємне і посміхнутися.

Словом, причин чому людина посміхається величезна кількість. Посмішка допомагає людям відчувати себе краще, збільшує гнучкість мислення, покращує здатність мислити цілісно, допомагає зосередитися і зрозуміти в якому напрямку слід діяти для досягнення найкращого результату.

Посмішка жінок може здатися більш привабливою для чоловіків, ніж посмішка чоловіків жінкам. Чоловіки краще сприймають усміхнених жінок, вважають їх більш привабливими, в той час як жінки нерідко вважають постійно усміхнених чоловіків менш мужніми і легковажними.

Психологи говорять, що щира посмішка ніколи не бреше. При фальшивої усмішці люди найчастіше посміхаються тільки губами, а в справжньої посмішці задіяні не тільки губи, але і очі.

Посмішка може бути використана для приховування справжніх почуттів, але це не так легко зробити, як може здатися на перший погляд. Між щирою і нещирою посмішкою існує велика різниця. Коли людина посміхається фальшиво, то посмішка швидко зникає з його обличчя і погляд його більш холодний, в той час як щира усмішка триває довго і при цій усмішці погляд у людини теплий, добрий, привітний і ласкавий.

Кажуть, що якщо посміхатися людям, то і вони посміхнуться у відповідь. Так буває часто, але не завжди. В основному посміхаються у відповідь на щирі посмішки, тому що вони зігрівають душу і піднімають настрій. Крім того, щира посмішка дійсно може продовжити людині життя. Люди, які посміхаються часто, живуть довше і відчувають в житті більше приємних моментів.

*******************************************

Сподобалася стаття?

Хочете ще про психологію?

Тоді підписуйтесь на мою розсилку, і 

ВИКОРИСТОВУЙТЕ для себе всю силу нових знань!


Ваш e-mail: * Ваше ім'я: *


26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Дифтерія, кашлюк, правець Дифтерія Збудник Бактерії - Corynebacterium diphtheriae (коринебактерії). Коринебактерії виробляють сильну отруту - дифтерійний токсин, який власне і веде до розвитку ... Читати далі.

Тиждень тому з'явилися густі, білі виділення Здрастуйте!У мене 32 тиждень вагітності.Тиждень тому з'явилися густі, білі ... Читати далі.

Інтерпретація малюнка вашої дитини Найулюбленіше заняття у дітей - це малювання.Малюнок для маленького художника є скоріше не мистецтвом, а промовою.Малювання дозволяє дитині висловити все те, ... Читати далі.

Як виростити дитину здоровою або вплив шкільної освіти на здоров'я школярів (відео) Семінар ... Читати далі.