Комплекс неповноцінності у жінок. Як він відбивається на стосунках?

Комплекси є практично у всіх жінок. Одні комплексують через надмірної ваги, інші через
нерівних зубів або веснянок, а хтось переживає через маленьких грудей або кривих ніг.

І все б нічого, якби комплекс неповноцінності у жінок давав про себе знати лише зрідка і не заважав би
отримувати задоволення від життя, особливо від інтимної. А ось якщо комплекси всерйоз застряють у голові, то
обов'язково починають негативно впливати на відносини, і в першу чергу на сексуальні.

Жінці важко розслабитися, тому що вона весь час пам'ятає про свої нібито "недоліки", прихованих під її одягом і весь час боїться, що чоловік їх виявить. Тоді як насправді, чоловік їх або не помічає зовсім, або не вважає недоліками. Подібні комплекси природно не сприяють гарній інтимного життя, і тільки знижують якість сексу, перетворюючи його з насолоди в нудну обов'язок. В результаті такі затискачі можуть перетворитися на справжній бар'єр, пригнічує сексуальність.

Жінка метушливо натягує на себе ковдру, щоб прикрити целюліт, а чоловік починає думати,
що вона його більше не хоче. Адже йому навіть невтямки, що за неприйняттям яскравого освітлення може ховатися комплекс з приводу грудей, родимки або чогось ще.


Як не дивно, але чоловіки зовсім по-іншому дивляться на комплекс неповноцінності у жінок.

Чоловікам невтямки чому в змі культивується образ красивої жінки - у вигляді скелета обтягнутого шкірою? Адже ці моделі, фото яких скрізь і на ТБ і в Інтернеті і в журналах, не схожі на сформованих повністю жінок, а скоріше нагадують дівчаток-підлітків, у яких немає ще справжнього жіночого шарму і чарівливості.

Чоловікам незрозуміло прагнення жінок, нормальних за конституцією (будовою тіла), до виснаження себе дієтами в боротьбі з "зайвими" кг і см, які вважають себе "недостатньо красивими", тому що вони не такі худі, як ці моделі.

Жінки просто забувають про те, що кожна з них гарна рівно настільки, наскільки САМА вважає себе красивою. Навіть якщо її розміри не вписуються в 90-60-90.

 

У такій жінці є грація, плавність рухів, природність, краса.

Кожна жінка мріє зустріти прекрасного чоловіка, але не всі жінки прагнуть зрозуміти, якою б її хотів бачити чоловік, щоб любити, обожнювати, кидати до її ніг подарунки, пестити, пестити і леліяти. Співати їй романси, складати
вірші, дарувати квіти, купувати дорогі прикраси? ..

Звичайно чоловік в першу чергу оцінює зовнішність жінки. Але необхідно пам'ятати, що всі чоловіки різні, і смаки у всіх різні, комусь подобаються пишні жінки, а комусь крихкі. А буває і так, що подобаються тендітні, але одружується на пишною, тому, що вони полюбили один одного, знайшли спільну мову, склалися взаємини. Тому жінці потрібно менше переживати, загострювати увагу і комплексувати з приводу своєї зовнішності. Адже не факт, що чоловік взагалі помітить її недоліки, з приводу яких вона стільки переживала і отруювала собі життя.

Дорогі жінки, припиніть вганяти себе в комплекси! Прислухайтеся більше до власних бажань, а не до стереотипів і страхів, любіть себе, і ви завжди будете володіти тим магнетизмом і таємничою привабливістю, які такі привабливі для чоловічої статі.


26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Срочно смотреть!!!!

Шкідливі продукти для дитини Організм маленької дитини ще дуже слабкий, будь-яке необережне дія може внести дисбаланс в цю вкрай тендітну систему.Травна система малюка особливо схильна різного роду загрозам, адже дитина тільки вчиться їсти ... Читати далі.

Як привчити дитину до самостійності? Дитина народжується безпорадним і залежним від дорослих.Це абсолютно природно.Але коли малюк підростає, він ... Читати далі.

Казкотерапія для дітей Напевно, більшість з нас в дитинстві любили слухати, а потім і читати чарівні казки, співпереживати героям чи навіть ... Читати далі.

Конфліктні ситуації в школі Конфліктні ситуації трапляються в житті кожної людини.Це можуть бути конфлікти на ... Читати далі.