Маленькі секрети для Великих чоловіків.

Як відомо, без складнощів в родині не буває.

Жінка в сім'ї - берегиня вогнища, та, хто будує відносини. Найчастіше, якщо в сім'ї щось не так, саме жінка починає виправляти відносини першої.
Іноді трапляється, що, коли про відносини замислюється чоловік, вже буває надто пізно для жінки, тому що, швидше за все, вона вже втратила всяку надію на порятунок сім'ї. Настільки чоловік і жінка по-різному оцінюють дії і вчинки один одного!

Сьогодні не буду багато писати. Просто подивіться це відео. Американський пастор Марк Гангор в легкій гумористичній формі розповідає, як чоловік може добитися успіху у відносинах з жінкою буквально нічого не роблячи! (Чи це не мрія?) Інформація геніальна й проста одночасно, буде корисно послухати як чоловікам, так і жінкам, і ще більше просунутися в розумінні один одного.Маленькі секрети для Великих чоловіків - це прості добрі справи, які можливо нічого не значать для чоловіка, але для жінки вони значать дуже багато чого. Ваші щоденні вчинки відносно дружини не повинні бути постійно великими і дуже важливими. Не потрібно кожен день робити жертви, а потім бити себе п'ятою в груди. Жінка вдячно реагує на абсолютно будь найпростіше добру справу і винагороджує за нього чоловіка, як за великий вчинок.

Основна потреба жінки - бути почутою, і якщо чоловік розуміє це, то у відповідь вона буде поважати його бажання. Жінка захоплюється чоловіком, якщо він контролює свої емоції і з повагою ставиться до її слів. При цьому він не повинен коритися і виконувати все, чого їй хочеться. Навпаки, покірні і пасивні чоловіки виводять жінок із себе. Чоловікові дуже важко повірити в те, наскільки важливо для жінки його увагу і як вона її заспокоює.    

Спробуйте хоча б кілька днів вдіяти ці маленькі добрі справи. Виділіть для них кілька хвилин. А потім, напишіть мені, що у вас змінилося в сім'ї і який вийшов результат?


26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Перевірений Спосіб Досягти Гармонії в Сім'ї Кажуть, любов - це бажання зробити іншу людину щасливою, а ідеальні відносини - це такі відносини, при яких подібне прагнення присутнє ... Читати далі.

Як навчити дитину засинати самостійно Для батьків залишається загадкою, чому дитина не любить спати.Як навчити дитину засинати самостійно?Це ... Читати далі.

Останнім часом дитина абсолютно перестав реагувати на прохання Добрий день!Дитина 1,10 дуже добре все показував ... Читати далі.

Першокласник не вимовляє звук Р. До кого звернутися за консультацією? Здравствуйте подскажите пожалуйста що нам робити.Моя дитина вчиться у першому класі.У нього проблеми зі звуком Р і ще іноді ... Читати далі.