Міжособистісні відносини в родині. Необхідність або даремна робота?

Сьогодні хочу торкнутися не дуже поширену серед звичайних людей тему для обговорення. Дивно, що цим питанням мало хто задається, хоча він життєво важливий для всіх нас, і цими проблемами буквально просякнута вся наша життя.

Хоча все ж є серед нас одиниці, які приділяють цій темі усвідомлене увагу, але це скоріше професійний обов'язок або природна схильність. Більшість же людей, як і я в недавньому часі, перебуває в сплячому стані щодо оной теми. Хочу зауважити, що під звичайним, розуміється нормальна людина, яка протягом свого життя пройшов ключові ступені навчання: дитячий садок, школа, можливо університет. І вчився в цих закладах чого завгодно. В результаті отримав професію, став фахівцем, пішов працювати, одружився, завів дітей, виростив їх, помер. Причому варіацій цієї схеми буття може бути величезна кількість. Зрозуміло, що у кожного вона своя, доповнена тими чи іншими деталями.

Ну що, є припущення про що піде мова?

Якщо ні, то дам підказку: мало того, що ми самі рідко коли свідомо замислюємося про ці речі, але й згадані мною інститути також рідко говорять на ці теми, винятки лише складають все ті ж одиниці, які вибрали цю тему своєю професією. Що нас оточує в нашому житті, і чого нас ніхто ніколи спеціально не вчить - ні в школі, ні в родині, ні в університеті?

Оточує взагалі багато чого, але дві речі, дуже важливі для людини, упущені.

Перша - це фінансові відносини, чи то пак гроші. Якщо хочете - взаємини з грошима, ставлення до грошей. Фінанси займають центральне

місце в житті багатьох людей, хоча мало хто в цьому зізнається. Розмови про гроші збуджують людей більше, ніж про секс. І правильному ставленню до грошей, що таке гроші взагалі, їх правильному обліку та інвестуванню в реальному житті, не вчать ні в школі, ні в інституті. Всі знають, що багаті стали багатими не через свого утворення ... Тема грошей шалено цікава, але сьогодні головне не вона.

Друга річ, що буквально пронизує наше життя і якої нас ніхто ніде і ніколи спеціально не вчить - це відносини людей, відносини людини з людиною, міжособистісні стосунки в родині. Подивіться, яке різноманіття видів відносин оточує нас всюди. Відносини на роботі, стосунки в сім'ї, в бізнесі, з партнерами, з друзями, з сусідами, з дітьми. Відносини любовні, дружні, ділові, соперніческіе, батьківські.

Деякі скажуть, що тут нічому вчитися, або вчитися відносинам це нерозумно, тому що відносини природні. І будуть так вважати, поки не виникнуть серйозні проблеми в сім'ї або в бізнесі або з друзями.

Чи є у відносинах якісь закономірності? Наскільки відносини тендітні, і як їх не зруйнувати, залишившись неушкодженим самому? Чому від спілкування з однією людиною в душі залишається неприємний осад, а поговоривши (або навіть просто перебуваючи поруч) з іншим відчуваєш себе не тільки на душевному, але і на фізичному рівні краще? Світ складається з відносин. Життя складається з відносин.

Ви ж не вважаєте, що не навчаючись і не осягаючи ту чи іншу професію, відразу станете високооплачуваним професіоналом. Або не навчаючись, відразу ж почнете водити автомобіль? Ось так сядете і навмання поїдете?

Тим не менше все це не відноситься до відносин. Багато людей нехтують відносинами і пускають їх на самоплив, особливо в родині.

У шлюбі, як і в будь-який іншій сфері, відносинам потрібно не тільки вчитися, але і працювати над ними щодня, будувати і створювати. Приділивши міжособистісним відносинам у родині трохи більше уваги, багато сімей можна було б зберегти або просто зробити щасливішою, підтримати інтерес і захопленість один одним.

Так як же Ви вважаєте - вчитися відносинам, або хоча б усвідомлено їх будувати - необхідність чи даремна робота?

***********************************

УВАГА!

Оновлення від 9 лютого 2012р.

Зовсім недавно я написала міні книгу про те як легко і швидко налагодити Відносини в Родині!

Вам здається неможливим Легко і Швидко налагодити відносини у Вашій родині??

Тоді Вам точно треба її прочитати! Це не займе у Вас багато часу - книга невелика-всього 25 сторінок, але зате, дуже цікава - Ви не зможете відірватися!

У ній Ви дізнаєтеся:

Чому розпадаються багато сімей? Глибинні Причини сімейних конфліктів Куди дівається сімейне щастя? Ви побачите, що надія на збереження сім'ї є майже завжди, навіть коли здається, що відносини абсолютно зіпсовані Ви дізнаєтеся, Головні Секрети, які допоможуть вам легко налагодити стосунки, і не витратити при цьому масу часу і сил

Ви будете вражені, наскільки прості і одночасно Глибоко ті знання, які дає книга! Вона буде корисна Вам не залежно від того, чоловік Ви чи жінка, є у Вас печатка в паспорті або Ви просто у відносинах, і у вас тільки починається нерозуміння з партнером .

ВИКОРИСТОВУЙТЕ для Себе Всю Міць Нових Знань!

Перетворите Своє Життя, не відкладаючи щастя на потім!

Поки книга безкоштовна!

Потім, вона буде доповнюватися і продаватися.

Заповніть форму і отримайте Безкоштовний доступ до книги!

Ваш e-mail: * Ваше ім'я: *

26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Психологічні ігри для дітей Гра для дітей - це не тільки і не стільки розвага.Для дитини гра - це основний вид діяльності.Вона допомагає йому розвиватися і пізнавати навколишній світ.Тому батьки і ... Читати далі.

Всіх мам вітаємо зі святом! Мама - це таке ніжне, просте, але дуже важливе слово у житті будь-якої людини.Життя кожного з нас починається з ... Читати далі.

Введення прикорму дитині з 4 місяців або з 6? Коли можна вводити прикорм дитині і як це визначити по малюкові, спробую розібратися в цій статті. Поради більшості педіатрів поділяються на 2 групи.Перші говорять, що ... Читати далі.

Болі в шлунку і загальне погане самопочуття Здравствуйте.Зверталася до гастроенетерологу з приводу болів в шлунку і загального поганого самопочуття.Зробила гастроскопію - висновок: еритематозна гастропатія, PH-метрія-анацидного і ... Читати далі.