Переваги в їжі і характер чоловіка: Він є те, що він їсть.

Не секрет, що при неправильному харчуванні розвиваються хвороби. Якщо виключити деякі продукти зі свого раціону, можна допомогти собі позбавитися не тільки від багатьох захворювань, але і ще змінити свій характер в кращу сторону!

Вчені вже давно встановили, що переваги в їжі і характер взаємопов'язані. Потураючи своїм негативним рисам характеру, ми набуваємо порушення смакових відчуттів, що, в свою чергу, змушує нас приймати в їжу надмірно багато солодкого, солоного, жирного, гострого, м'ясного ітд. Позитивний же чоловік, який захоплений улюбленою справою, доброзичливо ставиться до себе і до інших людей - не схильний до перекручень своїх смакових якостей і, тому збільшує можливість бути здоровим.

Пропоную жінкам уважніше придивитися до перевагам в їжі і характером свого чоловіка і спробувати визначити який же він насправді?

Якщо чоловік віддає перевагу солодощі (що досить рідко зустрічається) і вечеря його обов'язково закінчується добротної порцією десерту, то йому, швидше за все, чогось не вистачає в житті, а саме турботи, тепла, любові. За допомогою солодощів чоловік намагається підбадьорити себе або відволіктися від проблем, не бажаючи їх вирішувати. Він дуже прив'язаний до рідних і друзів. У нього м'який і вразливий характер - сварка з вами, конфлікти на роботі або спір з друзями - все це може легко поранити його самолюбство. Тому свої переживання він компенсує за допомогою шоколадок, тортів чи цукерок. Поїдаючи все це, він любить копирсатися в сталася ситуації і з'ясовувати, чи правильно він вчинив.

Якщо ваш чоловік - любитель гострої їжі, обожнює всілякі соуси, спеції, приправи, значить вам з ним буде цікаво: він не мислить своє життя без пригод, авантюр і яскравих вражень, він здатний викрутитися з будь-якої ситуації. Але пам'ятайте, що цей пристрасний і темпераментний чоловік уразливий, болісно сприймає критику, здатний розлютитися і піддатися щохвилинному гніву. Така поведінка може вас неприємно здивувати, коли, наприклад, ви пізно повернетеся додому, затримавшись на роботі, а ваш чоловік з «перчинкою» з'явиться в образі ревнивого Отелло.

Чоловік-гурман любить поекспериментувати з різною їжею. Його також тягне на пригоди, які він розцінює як гру з певними правилами і грає в неї, заради забави та веселощів. Але, на відміну від "гострих" чоловіків, "гурмани" не кидаються в першу-ліпшу авантюру. Більш того, чоловік-гурман любить експериментувати не тільки з новими стравами, але й у сексі.

Як стверджують психологи, чоловік, у якого більшу частину раціону займає м'ясо, може виявитися черствим, деспотичним, і навіть жорстоким. Такі люди досить часто досягають гарного матеріального достатку, але розплачуються за це хворобами серця і печінки через надлишок м'ясного. Адже м'ясна їжа вимагає багато енергії для перетравлення, і якщо її вживати занадто багато, то в результаті слабшають інші функції організму.

Якщо чоловік віддає перевагу в їжі кисломолочним або молочним продуктам, йогурти, ряжанка, закваски, значить він має схильність піклуватися не тільки про себе, але й про оточуючих, дарувати всім гарний настрій. Такі чоловіки люблять дітей і своє життя не мислять без сім'ї. І навіть патологічні холостяки, які з якихось причин не відбулися як сім'янини, часто заводять вихованців, яким дарують свою теплоту і опіку.

Але якщо ваш чоловік не особливо вибагливий у їжі? Любить каші, картоплю, макарони з маслом, не просить багато м'яса, рибки, не кажучи вже про коктейлі з морепродуктів та інших екзотичних стравах. З одного боку, тут тільки можна позаздрити, так як повернувшись з роботи, вам не потрібно довго продумувати незвичайне меню. Але з іншого - подібний аскетизм в їжі можна розцінювати як ознаку надмірної ощадливості і відсутністю інтересу до новизни. І якщо ви готові проживати кожен день по одному і тому ж сценарію, значить, життя з таким «економістом» може зробити вас щасливою.

Джерело: Well-Way.ru

26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Родовий коктейль Добрий вечір.Читаю в Інтернеті дуже багато про Родовий коктейль.Пишуть ті хто його приймав, але немає описів лікарів з приводу цього коктейлю.У нього входять такі Інгрем.Абрикосовий сік - ... Читати далі.

Вчимо малюків вважати: рахунок від 1 до 10 ПінгвінЯкось раз один ... Читати далі.

Взаємини з дитиною майбутнього чоловіка Здравствуйте.Я зустрічаюся з молодою людиною вже пів року.У нього є дочка 4 роки.Рідна мама не бачила дитини пів року.Сашенька мене дуже любить, сумує.Я її теж люблю і вона про ... Читати далі.

Дитині 1 місяць, не ходить какати 3 дні Здравствуйте, подскажите пожалуйста, дитині 1 міс.Не ходить какати 3 дні, але пукає, зробила ... Читати далі.