Поради майбутнім татам.

Ваша дружина вагітна, вона з нетерпінням чекає появи дитини, а ви не знаєте, що повинні робити. У цій статті ви знайдете корисні поради майбутнім татам.

По-перше, ви повинні звикнути з думкою, що для вас настає новий етап життя. Ви скоро станете татом. Якщо ви ще не відчуваєте власну значущість і перевагунад іншими чоловіками, то скоро це відчуття у вас з'явиться. Гордість чоловіка, що жінка нарешті народить йому довгоочікуваного сина чи дочку, що він скоро стане батьком, притаманна кожному представнику сильної статі.

Ви вже не тільки син, чоловік, друг чи брат. Ви ще й батько!

Отже, що ж потрібно робити майбутньому татові, щоб зі свого боку максимально полегшити вагітність дружини?

Будьте терплячі і тактовні, до незвичайних примх дружини, проявляйте чуйність і увагу до її прохань. Не допускайте, щоб вона перевтомлюватися і піднімала тяжкості. Подумайте про фінанси. Адже зараз ви станете головним джерелом доходу для сім'ї. Оцініть разом бюджет на медичне обслуговування, на пологи і придане для малюка. Говоріть їй компліменти, особливо з приводу змін, що відбуваються з її тілом. Крім компліментів не менш важливі ваші вчинки.

Жінка, неодмінно оцінить те, що ви перестали закидати брудні шкарпетки під диван, стали допомагати в прибиранні квартири та приготуванні їжі. Ходіть іноді разом з нею на прийом до лікаря, на УЗД, і в школу майбутніх батьків. Якщо у дружини хороше самопочуття - не забувайте про дозвілля. Відповідний варіант-відвідування театру, або похід удвох в гості до друзів або родичів. Для майбутньої мами це є приводом поділитися з оточуючими своїми відчуттями. Щовечора гуляйте разом. У вихідні по можливості, виїжджайте з вагітною дружиною за місто.

Порція свіжого повітря їй буде забезпечена. Спілкуйтеся зі своєю дитиною, адже він чує вас, і коли народиться - обов'язково впізнає ваш голос! Уявіть тільки: скоро з'явиться маленький чоловічок - ваша частинка - він буде вчитися у вас, повністю повторювати за вами все, що ви робите. При цьому не важливо, хлопчик це буде чи дівчинка. Він буде посміхатися вам і любити вас просто за те, що ви є, за те, що ви розмовляєте з ним, граєте, берете на руки.

Наостанок хочеться сказати, що краще чекати цей новий життєвий етап батьківства з інтересом і цікавістю, а не з напругою і страхом. Тому що нервувати - не тільки марно, але ще й шкідливо. Для дитини атмосфера спокою і благополуччя - це найголовніше.

Сподіваюся мої поради майбутнім татам допоможуть вам успішно пережити це цікавий час.

 

26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!У нас самые свежие Новости

Свято «Буквар прощався з дітлахами» У житті все починається з малого: з зернинки - хліб, з промінчика - сонечко, ... Читати далі.

Ретро-виставка новорічних іграшок «Зимова Магія ялінковіх прикрас» Виставка Новорічних іграшок Святкування Нового року 1 січня було введено Петром І у 1700 році.На ... Читати далі.

Болі в животі після їжі Здравствуйте.Підкажіть, будь ласка, чому після їжі відразу болить живіт?У моєї дочки часто такі болі на 5 - 10 хв.(Їй 9 років) Шановна Оля!Причинами болю в животі можуть ... Читати далі.

Висип на долонях у дорослого і дитини Добрий день.У мене близько місяця тому з'явилися дрібні червоні прищики на долонях, який ... Читати далі.