Про що говорить погляд? Управління поглядом.

Очі - це дзеркало душі. Іноді вони можуть розповісти про людину більше ніж його слова і вчинки.

Враховуючи тривалість зорового контакту, напрям погляду і стан зіниць, ви легко зможете визначати про що говорить погляд і ставлення людини до вас. А на основі вже цих знань, зможете і самі виробити на співрозмовника те враження, яке вам хочеться справити.

Тривалість погляду

Частота прямих поглядів вказує на відношення однієї людини до іншої.

Якщо брати професійну, ділову сферу, то тут можна сказати, що та людина, яка чувствет себе вище за статусом або старше, набагато частіше обдаровує свого співрозмовника прямими поглядами.

тобто сильний постійно дивиться в очі слабкому, а слабкий свій погляд намагається відвести чи опустити. Це поширюється як на тварин, так і на людей. Тому сильний керівник, щоб успішно керувати людьми, повинен володіти витриманим поглядом.

 

Що стосується особистісних відносин, то тут тривалість поглядів розкриває справжні почуття однієї людини до іншої.

При позитивних емоціях люди не бояться дивитися один одному в очі. Негативні ж емоції (такі як сором, недовіра, сумнів, незгода) змушують людину уникати погляду на співрозмовника.

Для побудови хороших відносин з іншою людиною, вам необхідно зустрічатися з ним поглядом близько 60-70% всього часу вашого спілкування.

Якщо ж людина дивиться на вас ще частіше, це говорить про його зацікавленість Вами, а не вашою інформацією. Психологи використовують для позначення цього вираз "є очима", що значить невідривно дивитися на іншу людину (особливо на особу), але не завжди зустрічатися з ним очима. Закохані можуть годинами пожирати одне одного очима. Для них це життєво необхідно.

 

 

А от якщо людина відводить погляд, то в ньому можна розпізнати брехуна, неввічливого або вороже налаштованої людини. Брехуни і обманщики дивляться на свого співрозмовника менше третини часу всього спілкування. Сказане, проте, не означає, що треба без кінця витріщатися на співрозмовника, постійно заглядаючи йому в очі. Коли ви хочете просто висловити свою дружелюбність, тоді, часто, але ненадовго зупиняйте погляд на обличчі симпатичної вам людини. Ваші очі зустрінуться, може, всього на секунду, але цього вже буде достатньо, щоб підтримати взаємний інтерес.

 


Спрямованість погляду

Про що говорить погляд вашого співрозмовника, що охоплює ваш лоб і очі? Такий погляд говорить про те, що співрозмовник налаштований по відношенню до вас строго по-діловому.

Більш дружнє ставлення видає погляд, який охоплює не тільки чоло і очі, але і губи. Такий погляд більше спонукає.

Так званий інтимний погляд проходить через лінію очей і спускається нижче підборіддя - на інші частини тіла партнера. За допомогою такого погляду чоловіки та жінки сигналізують про свою зацікавленість.

Рухи очей під час розмови можуть видати думки вашого співрозмовника. Якщо людина дивиться вліво, то він включає свою фантазію. Якщо вправо, то він звертається до своїх спогадів. Природно, що для лівшів - в точності до навпаки.

Зіниці

Звуження і розширення зіниць не підкоряється свідомості. Тому, по їх реакції можна легко визначити зацікавленість партнера в вас. Коли ми дивимося на щось приємне, наші зіниці розширюються, а коли бачимо щось, що нам не подобається - вони звужуються.

Але пам'ятайте, що подібне явище необхідно враховувати в динаміці, оскільки стан зіниць так само залежить і від освітлення.

Секрет погляду щасливого і життєрадісної людини, привабливого для співрозмовника - це внутрішня енергія, здоров'я, доброта, інтерес до навколишнього світу і людям.

 

 

Цікаво, що жінки не тільки схильні самі більше дивитися на свого співрозмовника, але і більш позитивно ставляться до того, що і на них багато дивляться. Чоловіки ж в цілому відносно менш схильні до того, щоб дозволяти часто на себе дивитися, навіть у знак теплих і дружніх відносин. Особливо цей факт відноситься до чоловіків з північних країн, тоді як "південні" чоловіки більше роздивляються співрозмовника і менш налаштовані спілкуватися, коли ви дивитеся на них.

 


18.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Про що можуть свідчити такі показники? Знову здрастуйте!Я писала вам ... Читати далі.

Харчова алергія у дитини Харчова алергія у наш час все частіше зустрічається у дітей.У новонароджених практично будь-який продукт окрім маминого молока може викликати алергію.Ризик стати аллергиком вище у тих дітей, які рано чи з ... Читати далі.

Дифтерія, кашлюк, правець Дифтерія Збудник Бактерії - Corynebacterium diphtheriae (коринебактерії). Коринебактерії виробляють сильну отруту - дифтерійний токсин, який власне і веде до розвитку ... Читати далі.

Сніданок для дітей Усім відома приказка «сніданок з'їж сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогу».З їжі, приготовленої на сніданок, організм повинен засвоювати найбільше корисних ... Читати далі.