Щоденник малюка. Дитина 6 місяців.

Дорогий Щоденник малюка, мене просто переповнюють емоції!

Нарешті це сталося! Сьогодні я з гордістю можу сказати, що знаю що таке зуби! Тепер я - дитина 6 місяців - став щасливим власником одного такого предмета у себе в роті. Як же важко і боляче він мені дістався, як всі зуділа і палало, слюні текли без зупинки! Але мама каже, що це коштує того, я став великим! .. Однак є одна річ, яка мене дещо насторожує-мама сказала, що це тільки начало.Еслі це так, навіть не знаю як я переживу ще раз цю метаморфозу ... напевно доведеться з'їсти всі свої іграшки, щоб загасити печіння та свербіж у роті!

А ще, дорогий мій Щоденник малюка, з кожним днем, в мені все більше і більше зміцнюється думка, що цей світ аж ніяк не лякає, і ворожий як він мені здався спочатку. Навпаки, після стількох місяців, я приходжу до висновку, що він вельми цікавий і навіть захоплюючий, і все більше мені подобається. Мені дуже подобається рухатися, я все краще опановую своїм тілом, контролюю свої м'язи. Я вже майже навчився сідати. І що найважливіше, тепер я-дитина 6 місяців - навчився повзати .. задом! Та задом, і смішного в цьому нічого немає, батьки кажуть, що всі діти починають повзати задом. І мама мені вже у всю допомагає, щоб я повз уперед: кладе переді мною мою улюблену брязкальце, а ззаду під п'яти робить упор своїми руками, щоб я міг відштовхнутися і повзти вперед, і дістати свою іграшку. І в мене це виходить! Так що зовсім скоро я буду повзати вперед. Ось така у мене розумниця-мама! Мені так подобається як вона зі мною розмовляє, грає, читає, робить гімнастику :)  Вона завжди зі мною!

І ось мій дорогий Щоденник малюка, я непомітно підійшов вже до списку своїх умінь-дитини 6 місяців:

-спритно вмію брати, тримати і що найважливіше, перекладати предмети з однієї долоньки в іншу! А якщо впустив іграшку, стежу за нею до тих пір поки вона не перестане котитися

-граю своїми руками і ногами

-з цікавістю перекладаю погляд і повертаюся туди, де мене щось привернуло

-видаю мелодійні і монотонні звуки

-коли радію, пронизливо вищу і сміюся, а коли серджуся роздратовано кричу

-люблю своїх маму і тата, а от незнайомці мені не подобаються, є в них щось насторожує ...

26.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Не пропаде чи в мене молоко? Добрий день!Я на ГВ вже місяць, до місяця свого годування перебувало багато молока, до місяця лактацію налагодила, тобтогруди стала м'якою і вже не ... Читати далі.

У дитини висип в паховій зоні Здрастуйте!Допоможіть, будь ласка, розібратися!Моєму синові зараз 7,5 місяців, ми з 2-х тижнів на ІВ, в ... Читати далі.

Вправи для дітей 4-6 місяців Тривалість виконання наведених вправ 8-10 хвилин Масаж рук Малюка кладуть на спину ногами до масажиста.Мати бере лівою рукою правий променевозап'ястний суглоб немовляти, вкладає свій великий палець ... Читати далі.

Гімнастика для малюка: поради та рекомендації У попередніх статтях Ви дізналися про те, як проводити масаж дитині ... Читати далі.