Біохімічний скринінг в 13 тижнів вагітності

Привіт! мене цікавить таке питання: мені 22 роки, на терміні 13 тижнів і 2 дні я здала біохімічний скринінг. Результат РАРР-А 2.527 МО / л; МОМ для РАРР-А 0.472; free b-hCG 22.73 МО / л; МОМ для free b-hCG 0.684 Мом. Мій лікар нічого про аналіз не сказав, а коли пішла на узі в терміні 19 тижнів, лікаря мої результати скринінгу не сподобалися, але на момент узі паталогии у плода не виявлено. Підкажіть будь ласка що робити? дуже переживаємо з чоловіком

Акушер-гінеколог Величко Тетяна Іванівна Шановна Оля!
Для виключення генетичної патології під час вагітності двічі проводиться скринінг - в першій половині і в другій, при цьому проводиться розрахунок ризику генетичних відхилень у Вашої дитини, враховуючи дані УЗД і дані Ваших аналізів. Для цього краще проконсультуватися в генетичному центрі м. Донецька.
Всі консультації: Акушер-гінеколог
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Як зробити дитину самостійним Всі ми хочемо бачити своїх дітей самостійними і успішними, а тому з усіх сил намагаємося виховати в них цю рису.Але ж для того, щоб зробити дитину самостійним потрібно тільки одне - ... Читати далі.

Чи можна застосовувати но-шпу при грудному вигодовуванні? Годую грудьми.Іноді болить голова - тиск.Чи можна ... Читати далі.

Харчування дітей у школі Поки дитина перебуває вдома, батьки самі стежать за його харчуванням.Але коли малюк йде в ... Читати далі.

Де обсяг сторонньої рідини більше? Завдання 4 З бочки вина перелили ложку його в (неповний) склянку з чаєм.А потім ... Читати далі.