Розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей

Розвиваючі комп'ютерні ігри для дітейКомп'ютерні ігри - це не тільки жорстокі «стрілялки» або «бродилки». Існує цілий ряд комп'ютерних ігор для дітей, які допомагають розвивати різні навички, тренувати пам'ять і увагу. Такі ігри так і називають - розвиваючі. Наскільки корисні розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей?

Розвиваючі ігри потрібні дитині. Адже в грі дитина пізнає світ, вчиться. Гра більш приваблива для дитини, оскільки вона не змушує його робити що-небудь проти волі. Комп'ютерні розвиваючі ігри не можуть і не повинні витісняти звичайні пізнавальні ігри з життя дитини. Але як додаткову допомогу можуть бути успішно використані батьками для навчання дитини.

Занадто складна для малюка гра швидко стомить його, а надто легка - буде просто нецікавою, тому важливо враховувати вік дитини при виборі підходящої гри. Зазвичай виробник вказує на упаковці, для дітей якого віку призначена гра.

Розвиваючі комп'ютерні ігри вирішують широке коло завдань. Є ігри для навчання дитини рахунком, є - для вивчення звуків і букв. Є також ігри для вивчення іноземних мов. Величезна кількість різноманітних комп'ютерних ігор призначена для тренування пам'яті та уваги дитини, розвитку логічного мислення, фантазії, цілеспрямованості. А, наприклад, ігри-лабіринти, в яких дитині потрібно провести свого персонажа "додому", а також ігри, в яких потрібно впіймати предмет або поставити його на певне місце, тренують зорово-моторну координацію дитини.

Комп'ютерна гра може «приклеїти» дитини до монітора надовго. Тому батьки повинні стежити за часом, який дитина проводить за комп'ютерною грою. Не слід допускати, щоб малюк 3-4 років проводив за комп'ютером більше 25 хвилин, а п'яти-шестирічна дитина - не більше 35 хвилин.

Вирішуючи, яку гру купувати своїй дитині, батьки часто бояться, що вона дитині не сподобається і буде припадати пилом на полиці, а стоїть гарна гра не так уже й мало. Але можна запропонувати дитині розвиваючі ігри в онлайн. У цьому випадку не потрібно купувати диск з грою, достатньо просто зайти на відповідний сайт в інтернеті. Сучасні он-лайн ігри не менш барвисті, ніж «дискові».

Почати можна з комп'ютерних ігор на розвиток сприйняття, наприклад з онлайн-пазлів. Завдання дитини в такій грі - скласти зі шматочків картинку, яку спочатку потрібно уважно розглянути і запам'ятати. Діти поменше можуть складати картинки з 2-3 шматочків, з віком кількість деталей пазла збільшується. Пазл формує у дитини основи довільного (тобто усвідомленого) запам'ятовування і уваги. Тренують сприйняття дитини також ігри, в яких потрібно, наприклад, розкласти фігурки по кольорі, геометричній формі.

Розвиваючі комп'ютерні ігри користуються величезним успіхом і дуже подобаються дітям. Адже найчастіше персонажі навчальних ігор - це герої улюблених мультиків і казок. "Спілкування" між малюком і грою відбувається зрозумілою дитині мовою, супроводжується приємною музикою. Але перед тим, як запропонувати гру дитині батькам краще самим спробувати пограти в неї, "протестувати". При виборі комп'ютерної розвиваючої гри для дитини необхідно звертати увагу на оформлення і зміст гри, а також на її тривалість: ігри для дітей 3-5 років не повинні бути дуже довгими і нудними, повинні відповідати віку дитини.

Розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей 0
# 1 Ера Ці дитячі іграшки можуть бути цікавими навіть для дорослого. Тому головне не загратися і дати все таки дитині пограти. ))
Цитувати
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Лікування молочниці Виникаючи як внутрішній стан, кандідоз може передаватися статевим шляхом.Тому ... Читати далі.

Нервнопсихичеськоє розвиток.12-й місяць Отже, 12-й місяць життя.Перше, про що хотілося б сказати - інтелект маляти.Зараз це вже досить потужний ... Читати далі.

Промочили ніжки.Що робити? Крихітці цікаво спостерігати, як замети перетворюються в потічки.Зроби так, щоб уроки ... Читати далі.

Літні заходи для дітей Щоб ваша дитина не поневірявся влітку по вулицях, нічого не роблячи, дізнайтеся про те, які літні ... Читати далі.