Щеплення після відлучення від грудей

Здравствуйте, підкажіть будь ласка, скільки часу має пройти після відлучення від грудей, якщо я хочу зробити щеплення?

Світлана Харват Грудне вигодовування Добрий день, Людмила! Щеплення кому, Вам або дитині? І від чого щепитися? Конкретизуйте своє питання!
Привіт, уточнюю питання: моїй дитині 2 рочки, зараз хочу відлучити його від грудей, але так склалося, що нам потрібно закінчити за графіком останню (3) щеплення АКДС. Коли можна робити це щеплення, через, тиждень, місяць, два, за умови що дитина буде здоровий?

Світлана Харват Грудне вигодовування Добрий вечір! Для початку закінчите вакцинацію, а потім відлучайте, орієнтовно через місяць. Ваш педіатр, повинен консультувати Вас та Вашої дитини.
З ув. Світлана
А якщо вже відлучили? Що робити?

Світлана Харват Грудне вигодовування Якщо дитина повноцінно харчується, немає ніяких ГРВІ і відчуває себе добре, можна провести вакцинацію. Але ще раз хочу зауважити, що Ваш педіатр повинен провести огляд дитини і визначиться з терміном вакцинації.
Всі консультації: Грудне вигодовування
12.12.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!У скільки років віддавати дитину в школу? Про те, у скільки ж років варто віддавати дитину в школу, батьки починають замислюватися ... Читати далі.

Лічилки: про пальчики, ягоди Считалочка про пальчикиРаз, два, три, чотири, п'ять!Будемо пальчики вважати!Вийшов пальчик на прогулянку,З маком з'їв ... Читати далі.

Хіберікс ХІБЕРІКС (HIBERIX) haemophilus influenza conjugate vaccine (tetanus toxoid conjugate) Представництво:ГлаксоСмітКляйн Власник реєстраційного посвідчення: GlaxoSmithKline Biologicals, sa код ATX: J07AG51Форма випуску, склад і упаковка Ліофілізат для приготування розчину для в / м і п / ... Читати далі.

Біохімічний скринінг в 13 тижнів вагітності Привіт!мене цікавить таке питання: ... Читати далі.