Щеплення після відлучення від грудей

Здравствуйте, підкажіть будь ласка, скільки часу має пройти після відлучення від грудей, якщо я хочу зробити щеплення?

Світлана Харват Грудне вигодовування Добрий день, Людмила! Щеплення кому, Вам або дитині? І від чого щепитися? Конкретизуйте своє питання!
Привіт, уточнюю питання: моїй дитині 2 рочки, зараз хочу відлучити його від грудей, але так склалося, що нам потрібно закінчити за графіком останню (3) щеплення АКДС. Коли можна робити це щеплення, через, тиждень, місяць, два, за умови що дитина буде здоровий?

Світлана Харват Грудне вигодовування Добрий вечір! Для початку закінчите вакцинацію, а потім відлучайте, орієнтовно через місяць. Ваш педіатр, повинен консультувати Вас та Вашої дитини.
З ув. Світлана
А якщо вже відлучили? Що робити?

Світлана Харват Грудне вигодовування Якщо дитина повноцінно харчується, немає ніяких ГРВІ і відчуває себе добре, можна провести вакцинацію. Але ще раз хочу зауважити, що Ваш педіатр повинен провести огляд дитини і визначиться з терміном вакцинації.
Всі консультації: Грудне вигодовування
17.02.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Адаптація в дитячому садку Якщо Ви вирішили віддати дитину в дитячий сад, то Вам необхідно як слід підготуватися до цього важливого етапу в житті дитини.Як пройде адаптація дитини в ... Читати далі.

8 Березня у школі Підготовка святкування 8 Березня в школі - нелегке завдання для дітей та педагогів.Потрібно ... Читати далі.

Дислексія у дітей: ознаки, корекція Діагноз «дислексія» викликає почуття розгубленості і страху в батьків.Їх малюк серйозно хворий?Це ... Читати далі.

Хеллоуїн в школі: відзначаємо в класі Хеллоуїн в школі останнім часом відзначається все частіше, адже це свято є чудовим приводом для цікавого дозвілля.Але навіть якщо «загальний» Хеллоуін в школі не планується, то ніщо не ... Читати далі.