Щеплення після відлучення від грудей

Здравствуйте, підкажіть будь ласка, скільки часу має пройти після відлучення від грудей, якщо я хочу зробити щеплення?

Світлана Харват Грудне вигодовування Добрий день, Людмила! Щеплення кому, Вам або дитині? І від чого щепитися? Конкретизуйте своє питання!
Привіт, уточнюю питання: моїй дитині 2 рочки, зараз хочу відлучити його від грудей, але так склалося, що нам потрібно закінчити за графіком останню (3) щеплення АКДС. Коли можна робити це щеплення, через, тиждень, місяць, два, за умови що дитина буде здоровий?

Світлана Харват Грудне вигодовування Добрий вечір! Для початку закінчите вакцинацію, а потім відлучайте, орієнтовно через місяць. Ваш педіатр, повинен консультувати Вас та Вашої дитини.
З ув. Світлана
А якщо вже відлучили? Що робити?

Світлана Харват Грудне вигодовування Якщо дитина повноцінно харчується, немає ніяких ГРВІ і відчуває себе добре, можна провести вакцинацію. Але ще раз хочу зауважити, що Ваш педіатр повинен провести огляд дитини і визначиться з терміном вакцинації.
Всі консультації: Грудне вигодовування
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Парта для школяра: як вибрати Коли дитина йде в школу, перед батьками постає ... Читати далі.

Як пояснити дитині, звідки беруться діти Багато батьків замислюються над тим, як пояснити дитині, звідки беруться діти.Це досить делікатна тема, тому батьки відкладають момент одкровення до тих пір, поки дитина вже сам ... Читати далі.

Оцінка за шкалою Апгар Для того щоб швидко оцінити стан новонародженого, використовується так звана шкала Апгар.Що являє собою оцінка за шкалою Апгар?Як новоспеченим батькам зрозуміти, що означають бали за шкалою Апгар, ... Читати далі.

Реакція Манту у дітей Щороку дітям роблять пробу Манту (туберкулінову пробу) - один з методів профілактичного обстеження на туберкульоз, який для дітей є основним.Збільшена «гудзичок» реакції багатьох батьків валить мало не в ... Читати далі.