Щеплення після відлучення від грудей

Здравствуйте, підкажіть будь ласка, скільки часу має пройти після відлучення від грудей, якщо я хочу зробити щеплення?

Світлана Харват Грудне вигодовування Добрий день, Людмила! Щеплення кому, Вам або дитині? І від чого щепитися? Конкретизуйте своє питання!
Привіт, уточнюю питання: моїй дитині 2 рочки, зараз хочу відлучити його від грудей, але так склалося, що нам потрібно закінчити за графіком останню (3) щеплення АКДС. Коли можна робити це щеплення, через, тиждень, місяць, два, за умови що дитина буде здоровий?

Світлана Харват Грудне вигодовування Добрий вечір! Для початку закінчите вакцинацію, а потім відлучайте, орієнтовно через місяць. Ваш педіатр, повинен консультувати Вас та Вашої дитини.
З ув. Світлана
А якщо вже відлучили? Що робити?

Світлана Харват Грудне вигодовування Якщо дитина повноцінно харчується, немає ніяких ГРВІ і відчуває себе добре, можна провести вакцинацію. Але ще раз хочу зауважити, що Ваш педіатр повинен провести огляд дитини і визначиться з терміном вакцинації.
Всі консультації: Грудне вигодовування
17.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Як відучити дитину від пустушки Для маленьких дітей пустушки - це щось рідне, до чого вже давно звик.Мами сприймають пустушку, як ... Читати далі.

Скільки гуляти з новонародженим в зимовий час?Зимові прогулянки з дітьми дуже приємні, адже навколо все всипане ... Читати далі.

Сирники з манкою Продукти: 500 г сиру 5-10% жирності, 1 яйце, 1 ст.л.вершкового масла, 2 ст.л.цукру, 2 ст.л.манної крупи, ванільний цукор, ... Читати далі.

Припиниться виплата на народження дитини, якщо вийти на роботу раніше 3-х років? Добрий вечір!У мене до Вас таке питання, якщо можете дайте відповідь, буду ... Читати далі.