Чи можуть мені дати офіційне розлучення без участі чоловіка?

1) Чи можуть мені дати офіційне розлучення без участі чоловіка? 2) Чи можу я добитися позбавлення прав на дитину, якщо батько є громадянином іншої країни, без його згоди?

Юрист Касьянов Максим Миколайович Відповідно до Сімейного кодексу України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.
У відповідності з цивільним процесуальним кодексом України Ви можете подати позовну заяву про розірвання шлюбу до суду за місцем своєї реєстрації.

Відповідно до Сімейного кодексу України мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вони:
1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;
2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;
3) жорстоко поводяться з дитиною;
4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;
5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;
6) засуджені за вчинення умисного злочину щодо дитини.Всі консультації: Юрист
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Осінні поробки Осінь надає широкий вибір природних матеріалів, які можна використовувати для різних дитячих виробів.Тому в школі дуже часто проводять уроки, на яких ... Читати далі.

Як лікувати кривошею? Здравствуйте.Моїм близнюкам по пів року.Як краще всього лікувати кривошею?До кого краще звернутися? Шановна Юліє!Діагноз кривошия зазвичай встановлюється лікарем-ортопедом.(Кривошея буває м'язова, настановна та ін.)Раджу ... Читати далі.

Адаптація дитини до школи Як проходить адаптація дитини до школи?Як допомогти своїй дитині адаптуватися до школи і шкільних навантажень?Про це ... Читати далі.

Немає апетиту у дитини: що робити? Тимчасова втрата апетиту у дітей - проблема досить поширена: складно ... Читати далі.