Дитяча ігрова меблі

Дитяча ігрова мебліДіти дуже люблять грати в сюжетно-рольові ігри: дочки-матері, магазин, школа. У цих іграх вони «приміряють на себе» різні життєві ситуації, це допомагає їм не розгубитися, коли подібні ситуації згодом трапляються в реальному житті. Зробити такі ігри більш правдоподібними допоможе дитяча ігрова меблі.

Не варто плутати ігрову меблі з іграшковою. Іграшкові меблі призначена для ляльок, а дитяча ігрова меблі - саме для дітей. Вона дуже схожа на справжню, але при цьому зменшена настільки, щоб відповідати зростанню дитини. Можна купити цілий набір таких меблів - майже справжню кухню або спальню, навіть кабінет лікаря або магазинний прилавок.

Звичайно, дитяча ігрова меблі частіше використовується в дитячих садках, де для неї є достатньо вільного місця, або ж у приватних будинках, де є можливість влаштувати окрему ігрову кімнату. Але навіть у невеликій дитячій може знайтися місце для невеликого столика і пари стільчиків, до яких можна докупити майже справжній сервіз.

Вибираючи дитячу ігрову меблі, потрібно звернути увагу на кілька моментів. В першу чергу дитячий ігровий меблі повинна бути легкою, але при цьому міцною і стійкою. Легкої - тому що ті ж стільчики дитина буде носити з місця на місце, і вони не повинні бути для нього дуже важкими. Міцною і стійкою - щоб дитина не зламав її в запалі гри (недолік сили у дітей цілком компенсується активністю, так що не треба недооцінювати вашого малюка).

Якщо у вас невелика квартира, можна придбати доладну або розбірну ігрову меблі. Але тоді при покупці обов'язково прослідкуйте, щоб вона була надійною в зібраному вигляді, не ганяла, щоб всі елементи надійно входили у відповідні кріплення. Також допомагають заощадити місце кутові набори меблів (наприклад, кутові дитячі кухні), вони компактніше.

Щоб добитися легкості і міцності, ігрову меблі для дітей зазвичай роблять з пластика. Не можна сказати однозначно, поганий цей матеріал чи хороший, адже є різні види пластику. Тому обов'язково попросіть у продавця сертифікат, що засвідчує безпеку і екологічність матеріалу, з якого виготовлені меблі. Якщо пластик неприємно пахне - ні в якому разі не купуйте такі меблі, сподіваючись, що запах вивітриться. Неприємний запах - показник низької якості пластмаси.

Дитяча ігрова меблі Дитяча ігрова меблі Дитяча ігрова меблі

Є й дитячий ігровий меблі з дерева, вона дорожча, але при цьому більш екологічна. Компромісний варіант між деревом і пластиком - меблі з МДФ, але тут потрібно вибирати дуже уважно. По-перше, тут теж не обійтися без перевірки сертифікату - дешеві меблі може виділяти формальдегіди. По-друге, верхнє покриття повинне бути надійним - з часом воно може почати відшаровуватися, а це небезпечно для дитини.

Дитяча ігрова меблі буває призначена для приміщення і для вулиці. Якщо ви плануєте брати цю меблі на природу, на дачу, виносити у двір, вибирайте спеціальні меблі для вулиці. Вона робиться з зміцненого пластика високої якості, що витримує перепади температур і стійкого до впливу сонячних променів. До речі, гарним вибором для дачі або просторої кімнати може бути дитячий ігровий будиночок.

Зрозуміло, дитяча ігрова меблі не повинна мати гострих кутів і виступаючих деталей, за які дитина може зачепитися і поранитися. Краще вибирати меблі з плавними, обтічними формами. Можливо, вона буде менше схожа на «дорослу», але зате ви будете впевнені, що з вашим чадом нічого не трапиться. Особливі вимоги пред'являються до спортивної дитячих меблів (гірках, драбинах, тунелях тощо). Думаємо, немає необхідності пояснювати, чому.

І, звичайно, меблі повинна бути яскравою, адже дітям подобаються яскраві, насичені кольори. Вибирайте меблі, стійку до вицвітання, ви ж не хочете, щоб через деякий час яскраві стільчики, столики і шафки стали бляклими і нудними. А ще меблі повинна при необхідності легко митися.

Ігрова меблі для дітей - це не просто весела розвага, вона допоможе вашій дитині розвиватися і приміряти на себе роль дорослого. Головне, щоб обрана вами меблі була безпечною і, звичайно ж, подобалося самій дитині. Тому при виборі обов'язково прислухайтеся до його думки.

Дитяча ігрова меблі
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Чим лікувати дитину 9 місяців якщо у нього ацетон Підкажіть будь ласка, чим лікувати дитину 9 місяців ... Читати далі.

Секрети спілкування з дитиною Батьки і діти ... Скільки складнощів, проблем і навіть трагедій криється деколи за цими відносинами ... І, як відомо, більшість наших дорослих комплексів - ... Читати далі.

Чи могло це бути вагітністю? Добрий вечір.Тижнів зо два тому робила тест на вагітність.Показало дві смужки, але інша яка з'являється пізніше, була світліше в два рази.Після ... Читати далі.

Розвиток творчих здібностей у дітей Всі батьки вірять, що їх дитина особлива, наділений талантом або неабиякими розумовими здібностями.Але не всі батьки розуміють, що народити дитину - це всього лише півсправи.Його треба ще правильно виховати.І кожен ... Читати далі.