У доньки проблеми з походами в туалет

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, що робити, якщо у доньки проблеми з походами в туалет. Їй 3 роки 5 місяців. 4 місяці як перейшли
в садочку в молодшу групу. Спочатку боялася в саду какати, плакала, мало не бігли додому - але робили це будинки. Десь через місяць пройшло. А зараз вона почала "спекулювати" на рахунок попісяти. Вихователі скаржаться, що перед сном по 3-4 рази проситься або наприклад на
музичному занятті по 2-3 рази може попроситися. Зі сльозами, з плачем. Її відпускають. Але справа в тому, що вона не піся. Те ж саме з ранку вдома, поки зберемося - кілька разів сяде-встане з горщика, але нічого не зробить, хоча зі сльозами говорить, що хоче пісяти чи какати.
Пояснювала, що так робити не потрібно, що проситься треба коли дійсно хоче в туалет. Вона погоджується, але наступного разу все
повторюється. Запалення у неї немає. Як поводитися в такій ситуації?

Дитячий психолог Раїса Толочко Привіт, Маріє! Судячи по Вашому розповіді, у дитини була проблема з відправленням природних потреб - і це сталося в садку. Або полаяли, або крикнули, загалом, дитина злякалася і це стало стресовою ситуацією для нього. Тому зараз необхідно створити режим повного сприяння, не загострювати увагу, не соромити, не лаяти, а нейтральним голосом і поведінкою дозволяти дитині ходити в туалет. Коли тривалий час вона зможе робити це спокійно і зрозуміє, що їй нічого не загрожує, то можливо, страх пройде і все налагодиться. Вам варто поговорити з вихователями, а особливо з нянечками про дбайливе ставлення до цієї проблеми у дитини. Просто така поведінка стало у неї захистом від тих ситуацій, які її напружують.

Всі консультації: Дитячий психолог
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Вибрати іграшку для своєї дитини Величезна кількість сучасних іграшок іграшок можна умовно розділити на дві групи: 1.Іграшки, які б соціально-емоційному розвитку (або розвитку особистісної сфери).До цієї групи відносяться численні іграшки, що ... Читати далі.

Дисбактеріоз у грудних дітей Дисбактеріоз - досить поширений недуга, що зустрічається як у дорослих, так і у дітей.Особливо часто він зустрічається у новонароджених і немовлят, адже у них мікрофлора кишечника ... Читати далі.

Атопічний дерматит у дитини 6 місяців Моєму синові в 6 місяців педіатр (дерматолога ... Читати далі.

Гра-вікторина «Цікавість.З нього все почалося » У центральній дитячій бібліотеці ім.Горького пройшла гра-вікторина «Цікавість.З нього все почалося »для ... Читати далі.