У доньки проблеми з походами в туалет

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, що робити, якщо у доньки проблеми з походами в туалет. Їй 3 роки 5 місяців. 4 місяці як перейшли
в садочку в молодшу групу. Спочатку боялася в саду какати, плакала, мало не бігли додому - але робили це будинки. Десь через місяць пройшло. А зараз вона почала "спекулювати" на рахунок попісяти. Вихователі скаржаться, що перед сном по 3-4 рази проситься або наприклад на
музичному занятті по 2-3 рази може попроситися. Зі сльозами, з плачем. Її відпускають. Але справа в тому, що вона не піся. Те ж саме з ранку вдома, поки зберемося - кілька разів сяде-встане з горщика, але нічого не зробить, хоча зі сльозами говорить, що хоче пісяти чи какати.
Пояснювала, що так робити не потрібно, що проситься треба коли дійсно хоче в туалет. Вона погоджується, але наступного разу все
повторюється. Запалення у неї немає. Як поводитися в такій ситуації?

Дитячий психолог Раїса Толочко Привіт, Маріє! Судячи по Вашому розповіді, у дитини була проблема з відправленням природних потреб - і це сталося в садку. Або полаяли, або крикнули, загалом, дитина злякалася і це стало стресовою ситуацією для нього. Тому зараз необхідно створити режим повного сприяння, не загострювати увагу, не соромити, не лаяти, а нейтральним голосом і поведінкою дозволяти дитині ходити в туалет. Коли тривалий час вона зможе робити це спокійно і зрозуміє, що їй нічого не загрожує, то можливо, страх пройде і все налагодиться. Вам варто поговорити з вихователями, а особливо з нянечками про дбайливе ставлення до цієї проблеми у дитини. Просто така поведінка стало у неї захистом від тих ситуацій, які її напружують.

Всі консультації: Дитячий психолог
12.12.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Все про пробі Манту Проба Манту (проба Пірке, ... Читати далі.

Чи є тести з готовності до навчання в школі?І який вік обов'язковий для вступу в школу? Здрастуйте!Дівчинці 5 років (дата народження 22.09.2006г.).Логопед ... Читати далі.

Як вибрати лижі дитині Деякі батьки взимку намагаються зайвий раз не випускати дітей на вулицю, боячись, що їх чадо може простудиться.Насправді, активний зимовий відпочинок навпаки сприятливо впливає на здоров'я, ... Читати далі.

Хіберікс ХІБЕРІКС (HIBERIX) haemophilus influenza conjugate vaccine (tetanus toxoid conjugate) Представництво:ГлаксоСмітКляйн Власник реєстраційного посвідчення: GlaxoSmithKline Biologicals, sa код ATX: J07AG51Форма випуску, склад і упаковка Ліофілізат для приготування розчину для в / м і п / ... Читати далі.