Вакцина Гриппол ® плюс проти грипу

grippolplus.jpgІнструкція по застосуванню Гриппол ® плюс (Grippol plus) Вакцина грипозна трівалентная інактивована полімер-суб'едінічная являє собою протективного антигени (гемаглютинін і нейрамінідазу), виділені з вірусів грипу типів А і В.

код АТХ: J07BB02
Вірус грипу - очищений антиген

Фармакологічна група
Вакцини, сироватки, бактеріофаги та анатоксини у комбінаціях
Нозологічна класифікація (МКХ-10)
Z25.1 Необхідність імунізації проти грипу

Склад і форма випуску
Суспензія для в / м і п / к введення 1 доза (0,5 мл)
гемаглютинін епідемічно актуальних штамів вірусу грипу виробництва «Ебботт Біолоджікалз Б.В.», Нідерланди
підтип A (H1N1) 5 мкг
підтип A (H3N2) 5 мкг
тип B 5 мкг
іммуноадьювантів Поліоксидоній ® 500 мкг
фосфатно-сольовий буфер до 0,5 мл
не містить консерванту
по 0,5 мл (1 доза) в шприці одноразового застосування; у контурній чарунковій упаковці 1 шприц; в пачці картонній 1 упаковка.

Опис лікарської форми
Безбарвна або з жовтуватим відтінком злегка опалесціююча рідина.

Характеристика
Вакцина грипозна трівалентная інактивована полімер-суб'едінічная являє собою протективного антигени (гемаглютинін і нейрамінідазу), виділені з очищених вірусів грипу типів А і В, вирощених на курячих ембріонах, пов'язані з водорозчинним високомолекулярним іммуноадьювантів N-оксидованим похідним поли-1 ,4-етіленпіперазіна (Поліоксидоній ®, МНН - Азоксімера бромід). Антигенний склад вакцини змінюється кожен рік відповідно до епідемічною ситуацією та рекомендаціями ВООЗ.

Фармакологічна дія - імуностимулюючу.

Фармакодинаміка
Вакцина викликає формування високого рівня специфічного імунітету проти грипу. Захисний ефект після вакцинації, як правило, настає через 8-12 днів і зберігається до 12 міс, в т.ч. і у літніх осіб. Захисні титри антитіл до вірусів грипу після вакцинації осіб різного віку визначаються у 75-95% вакцинованих.
Включення в вакцинний препарат імуномодулятора Поліоксидоній ®, що володіє широким спектром іммунофармакологіческого дії, забезпечує збільшення імуногенності і стабільності антигенів, дозволяє підвищити імунологічну пам'ять, істотно знизити прищепну дозу антигенів, підвищити стійкість організму до інших інфекцій за рахунок корекції імунного статусу.

Показання препарату Гриппол ® плюс
Специфічна профілактика грипу у дітей з трирічного віку, підлітків і дорослих без обмеження віку.
Контингенти, що підлягають щепленням. Вакцина особливо показана:
1. Особам з високим ризиком виникнення ускладнень у разі захворювання на грип:
старше 60 років; дітям дошкільного віку, школярам;
дорослим і дітям, які часто хворіють на ГРЗ, що страждають хронічними соматичними захворюваннями, в т.ч. хворобами та пороками розвитку ЦНС, серцево-судинної і бронхо-легеневої систем (в т.ч. бронхіальною астмою), хронічними захворюваннями нирок; цукровим діабетом, хворобами обміну речовин, аутоімунними захворюваннями, алергічними захворюваннями (крім алергії до курячим білкам); хронічною анемією , вродженим або набутим імунодефіцитом; ВІЛ-інфікованим.
2. Особам, за родом професії мають високий ризик захворювання або зараження їм інших осіб: медпрацівникам, працівникам освітніх закладів, сфери соціального обслуговування, транспорту, торгівлі, міліції, військовослужбовцям та ін

Протипоказання
алергічні реакції на курячий білок і компоненти вакцини;
гострі пропасні стани або загострення хронічного захворювання (вакцинацію проводять після одужання або під час ремісії);
раніше були алергічні реакції на введення грипозних вакцин.
При неважких ГРВІ, гострих кишкових захворюваннях вакцинацію проводять після нормалізації температури.

Застосування при вагітності та годуванні груддю
Доклінічні дослідження показали, що вакцина грипозна інактивована полімер-суб'едінічная не володіє ембріотоксичну і тератогенну дію.
Рішення про вакцинацію вагітних повинно прийматися лікарем індивідуально з урахуванням ризику зараження грипом та можливих ускладнень грипозної інфекції. Найбільш безпечна вакцинація в II і III триместрах.
Годування груддю не є протипоказанням для вакцинації.

Побічні дії препарату Гриппол ® плюс
Вакцина є високоочищеним препаратом, добре переноситься дітьми і дорослими. Місцеві і загальні реакції на введення вакцини, як правило, відсутні.
Рідко у місці введення можуть розвинутись реакції у вигляді хворобливості, набряку і почервоніння шкіри. Дуже рідко в окремих осіб можливі загальні реакції у вигляді нездужання, головного болю, підвищення температури, легкого нежитю, болю в горлі. Зазначені реакції зазвичай зникають самостійно через 1-3 дні. Вкрай рідко, як і при будь-якій іншій вакцинації, можуть спостерігатися алергічні реакції, міалгія, невралгія, парестезія, неврологічні розлади.

Взаємодія
Вакцина Гриппол ® плюс може застосовуватися одночасно з іншими інактивованими вакцинами. При цьому повинні враховуватися протипоказання до кожної з застосовуваних вакцин, препарати повинні вводитися в різні ділянки тіла різними шприцами.
Вакцина може вводитися на тлі базисної терапії основного захворювання.
Вакцинація пацієнтів, які отримують імуносупресивну терапію, може бути менш ефективною.

Спосіб застосування та дози
В / м або п / к (глибоко) у верхню третину зовнішньої поверхні плеча (у дельтоподібний м'яз), дітям молодшого віку - в передньо-зовнішню поверхню стегна.
Вакцинація проводиться щорічно в осінньо-зимовий період. Можлива вакцинація на початку епідемічного підйому захворюваності на грип.
Перед застосуванням вакцину слід витримати до кімнатної температури і добре струснути.
Дітям старше 3 років і дорослим без обмеження віку - по 0,5 мл одноразово.
Хворим з імунодефіцитом і отримують імуносупресивну терапію можливе введення вакцини дворазово по 0,5 мл з інтервалом 4 тижні.

Запобіжні заходи
Не вводити в / в.
У кабінетах, де проводиться вакцинація, необхідно мати засоби протишокової терапії.
Вакцинований повинен знаходитися під наглядом медпрацівника протягом 30 хв після імунізації.

Особливі вказівки
В день щеплення вакцинируемого повинні бути оглянуті лікарем (фельдшером) з обов'язковою термометрією. При температурі вище 37,0 ° C вакцинацію не проводять.
Нe придатний до застосування препарат в ампулах, флаконах, шприц-дозах з порушеною цілісністю або маркуванням, при зміні фізичних властивостей (кольору, прозорості), при минулому терміні придатності, порушенні вимог до умов зберігання.
Вказівки по поводженню з однодозові шприцом (шприц-доза).
Перед використанням слід витримати вакцину при кімнатній температурі і струснути шприц безпосередньо перед ін'єкцією. Зняти захисну кришку з голки і видалити повітря зі шприца, утримуючи його у вертикальному положенні голкою вгору і повільно натискаючи на поршень.
Транспортування - усіма видами критого транспорту в світлонепроникних контейнерах при температурі від 2 до 8 ° C, в умовах, що виключають заморожування. Допускається транспортування при температурі до 25 ° C протягом 6 ч.
Рекламації на невідповідність препарату за якістю, фізичним властивостям, фасування, пакування з обов'язковим зазначенням номера серії і дати виготовлення, направляти на адресу підприємства-виробника ТОВ ФК «Петровакс» і на адресу ФГУН ГІБК ім. Л.А. Тарасевича.
Про випадки підвищеної реактогенності або розвитку поствакцинальних ускладнень слід повідомляти за телефоном (факсом) в ФГУН Державний НДІ стандартизації та контролю медичних біологічних препаратів ім. Л.А. Тарасевича (ФГУН ГІБК ім. Л.А. Тарасевича) з наступним поданням медичної документації за адресою: 119002, м. Москва, пep. Сивцев Вражек, д. 41, тел. (499) 241-39-22, факс (499) 241-92-38.

Умови зберігання препарату Гриппол ® плюс
В захищеному від світла місці, при температурі 2-8 ° C (не заморожувати).

Термін придатності препарату Гриппол ® плюс 1 рік
Підібрати матеріали по: вакцини little.com.ua / vaccine / "> Вакцини для щеплень діткам
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Дитина і навколишні предмети - як зробити будинок безпечним? Діти ростуть так швидко.Здається Ваш крихітка народився тільки вчора, а вже сьогодні він справжній непосида: йому все цікаво і ... Читати далі.

Дитина 10 місяців: розвиток вашого малюка 10 місяців життя вашого малюка - це вже досить великий термін.Ваш карапуз ... Читати далі.

Права дитини в школі Коли дитина йде в школу, у нього з'являється маса нових обов'язків.Але не варто забувати про те, що ... Читати далі.

Чи можна робити УЗД в терміні 38 тижнів? Чи можна робити УЗД в терміні 38 тижнів, ... Читати далі.