Якщо дитину карають ременем, він сміється

Здравствуйте. Мене попросили задати вам питання (так як у них немає інтернету) дитині 11 років і коли його карають ременем він сміється. Це захисна реакція або що?

Дитячий психолог Раїса ТолочкоПривіт, Анастасіє! 11 років - це вже підлітковий вік і добре, що дитина тільки сміється, а не б'ється у відповідь на насильство. Батьки - це не дресирувальники, а самі близькі, люблячі люди. Нехай навчаться розмовляти з дитиною і ЧУТИ його, а ще ПОВАЖАТИ! Коли у дитини виникне довіра до батьків, він сам розповість про свої тривоги і проблеми (а їх у підлітковому віці досить) і сам захоче теж поважати і розуміти батьків. Поведінка будь-якої дитини - це дзеркало сім'ї, результати виховання або невихованості. Цим батькам терміново потрібно подружитися зі своєю дитиною, щоб він не боявся, а довіряв і розповідав про свої проблеми. Чути один одного, бути терпимими, любити і підтримувати - це єдиний шлях до миру і взаєморозуміння в родині. І шлях цей не пізно почати вже сьогодні! Подивитися іншими очима на свою дитину, згадати свої дитячі образи і проблеми, пробачити один одного. Покарання можуть бути корисними і повчальними, але не насильство - адже дитина вчиться чинити в житті також, як надходять з ним і що отримають його батьки, коли він стане побільше і посильніше?

А виникаючі проблеми можна вирішити мирним шляхом, зробивши кожен промах або помилку дитини його наукою, його досвідом. Нехай ці батьки задумаються і зроблять правильні висновки! Удачі їм! Всі консультації: Дитячий психолог
12.12.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Допомоги по догляду за дитиною до 3 років у ... Читати далі.

Як вводити прикорм ребенку.Схема введення прикорму. У минулому пості ми спробували розібратися коли можна вводити прикорм дитині.Сьогодні спробую розглянути яким же чином це робиться, як правильно вводити прикорм дитині, щоб не помилитися?Яким повинен бути перший ... Читати далі.

Яку вагу буде при пологах? Здрастуйте!За результатами узі на 33 тижні передбачуваний вага дитини 2600, яку вагу буде при пологах? Шановна Яна!Неможливо сказати заздалегідь, яким буде вага дитини під час пологів.Його можна визначити ... Читати далі.

Чи потрібен підігрівач для пляшечок? Сучасним молодим мамам доводиться куди легше, ніж їх матерям і бабусям: ... Читати далі.