Якщо дитину карають ременем, він сміється

Здравствуйте. Мене попросили задати вам питання (так як у них немає інтернету) дитині 11 років і коли його карають ременем він сміється. Це захисна реакція або що?

Дитячий психолог Раїса ТолочкоПривіт, Анастасіє! 11 років - це вже підлітковий вік і добре, що дитина тільки сміється, а не б'ється у відповідь на насильство. Батьки - це не дресирувальники, а самі близькі, люблячі люди. Нехай навчаться розмовляти з дитиною і ЧУТИ його, а ще ПОВАЖАТИ! Коли у дитини виникне довіра до батьків, він сам розповість про свої тривоги і проблеми (а їх у підлітковому віці досить) і сам захоче теж поважати і розуміти батьків. Поведінка будь-якої дитини - це дзеркало сім'ї, результати виховання або невихованості. Цим батькам терміново потрібно подружитися зі своєю дитиною, щоб він не боявся, а довіряв і розповідав про свої проблеми. Чути один одного, бути терпимими, любити і підтримувати - це єдиний шлях до миру і взаєморозуміння в родині. І шлях цей не пізно почати вже сьогодні! Подивитися іншими очима на свою дитину, згадати свої дитячі образи і проблеми, пробачити один одного. Покарання можуть бути корисними і повчальними, але не насильство - адже дитина вчиться чинити в житті також, як надходять з ним і що отримають його батьки, коли він стане побільше і посильніше?

А виникаючі проблеми можна вирішити мирним шляхом, зробивши кожен промах або помилку дитини його наукою, його досвідом. Нехай ці батьки задумаються і зроблять правильні висновки! Удачі їм! Всі консультації: Дитячий психолог
26.04.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Невроз у дитини: причини, симптоми, профілактика. Тема дитячих неврозів сьогодні дуже ... Читати далі.

Все про пробі Манту Проба Манту (проба Пірке, ... Читати далі.

Плавання немовлят Педіатри по всьому світу твердять про користь плавання немовлят у ранньому віці.Що ж дають заняття плаванням?Коли і за яких обставин ними можна займатися?Плавання немовлят: вправи у ... Читати далі.

Як лікувати нежить у грудничка Перший рік життя малюка завжди пов'язаний з переживаннями батьків.Адже мами і тата не знають, як реагувати на ті чи інші прояви хвороб, такі як кашель ... Читати далі.