Якщо дитину карають ременем, він сміється

Здравствуйте. Мене попросили задати вам питання (так як у них немає інтернету) дитині 11 років і коли його карають ременем він сміється. Це захисна реакція або що?

Дитячий психолог Раїса ТолочкоПривіт, Анастасіє! 11 років - це вже підлітковий вік і добре, що дитина тільки сміється, а не б'ється у відповідь на насильство. Батьки - це не дресирувальники, а самі близькі, люблячі люди. Нехай навчаться розмовляти з дитиною і ЧУТИ його, а ще ПОВАЖАТИ! Коли у дитини виникне довіра до батьків, він сам розповість про свої тривоги і проблеми (а їх у підлітковому віці досить) і сам захоче теж поважати і розуміти батьків. Поведінка будь-якої дитини - це дзеркало сім'ї, результати виховання або невихованості. Цим батькам терміново потрібно подружитися зі своєю дитиною, щоб він не боявся, а довіряв і розповідав про свої проблеми. Чути один одного, бути терпимими, любити і підтримувати - це єдиний шлях до миру і взаєморозуміння в родині. І шлях цей не пізно почати вже сьогодні! Подивитися іншими очима на свою дитину, згадати свої дитячі образи і проблеми, пробачити один одного. Покарання можуть бути корисними і повчальними, але не насильство - адже дитина вчиться чинити в житті також, як надходять з ним і що отримають його батьки, коли він стане побільше і посильніше?

А виникаючі проблеми можна вирішити мирним шляхом, зробивши кожен промах або помилку дитини його наукою, його досвідом. Нехай ці батьки задумаються і зроблять правильні висновки! Удачі їм! Всі консультації: Дитячий психолог
17.02.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Рольові ігри для дітей Коли дитині виповнюється три роки, він починає ... Читати далі.

Виховання прийомної дитини У кожної дитини є право на сім'ю, бути коханим татом і мамою, гратися з молодшими або старшими братиками і сестричками, дбати ... Читати далі.

Лічилки: про пальчики, ягоди Считалочка про пальчикиРаз, два, три, чотири, п'ять!Будемо пальчики вважати!Вийшов пальчик на прогулянку,З маком з'їв ... Читати далі.

Про спрощення візового режиму для українців та країнах без віз для України Сьогодні Україна і Європейський союз підписують ... Читати далі.