Здоров'я дітей в дитячому садку

Здоров'я дітей в дитячому садку Перший раз віддаючи свого малюка в дитячий сад, практично всі батьки стикаються з однією і тією ж проблемою: дитина починає частіше хворіти. Як же можна забезпечити міцне здоров'я дітей в дитячому садку і уникнути частих простудних або інфекційних захворювань? Корисні рекомендації є в Країні рад.

Слабке здоров'я дітей в дитячому садку завжди було великою проблемою. Дитина, в перший раз потрапляючи в дитячий сад, виявляється в досить агресивній вірусно-мікробної середовищі, адже в колективі можуть перебувати діти з простудою, нежитем і т. д. А тому в дитячому садку дитина часто опиняється під загрозою захворювань.

Щоб поліпшити здоров'я дітей в дитячому садку, потрібно дотримуватися кількох досить простих правил. Для початку, якщо дитині тільки належить вступити в дитячий садок, потрібно зайнятися зміцненням її імунітету. Так, потрібно давати дитині гуляти на свіжому повітрі, забезпечувати утримання в щоденному раціоні дитини всіх необхідних вітамінів і мінеральних речовин.

Дитині не потрібно створювати «тепличні умови», намагаючись всіляко оберігати його від найменшого впливу навколишнього середовища. Це означає, що не потрібно надмірно кутати дитини під час прогулянок, не потрібно створювати в будинку «стерильну чистоту». Краще давати дитині побільше контактувати з іншими дітьми (це корисно і в плані соціального розвитку), регулярно проводити загартовуючі процедури.

Здоров'я дітей в дитячому садку залежить не тільки від стану імунітету, але, виявляється, ще й від того, наскільки малюкам психологічно комфортно в стінах дитячого дошкільного закладу. Якщо дитина йде в садок зі сльозами, якщо ніяк не може звикнути до колективу, то і на його здоров'я це позначиться не найкращим чином.

Тому адаптації дитини в дитячому садку слід приділити особливу увагу. Потрібно постаратися вибрати сад, в якому б дитині подобалося. Потрібно також і підготувати малюка до першого походу в дитячий сад: розповісти, як весело він зможе провести там час, як зможе пограти з іншими дітьми.

Щоб бути в повній впевненості, що здоров'я дітей в дитячому садку не похитнеться, найкраще ще до надходження в сад пройти з дитиною медичний огляд. Під час огляду лікар визначить, чи гаразд дитині, чи немає у нього ознак будь-якого починається захворювання. Якщо імунітет дитини ослаблений після хвороби, то краще дочекатися, коли імунітет зміцніє, а вже потім вести малюка в дитячий сад.

Часто здоров'я малюків у дитячому садку страждає від того, що батьки приводять у групу свідомо хворої дитини. Така поведінка батьків загрожує зараженням інших дітей в колективі і ускладненням перебігу захворювання власної дитини. По можливості хворої дитини потрібно залишати вдома.

Правда, і перестраховуватися, тримаючи дитину вдома по 3-4 тижні при найменшій підозрі на простуду, теж не варто. Справа в тому, що за цей час в дитячому колективі з'являться вже нові віруси і мікроби, а тому дитина ризикує знову захворіти одразу ж після першого відвідування дитсадка.

Здоров'я дітей в дитячому садку - це відповідальність і персоналу саду, і батьків. Спільними зусиллями потрібно постаратися створити дітям всі умови для правильного і здорового розвитку.

Здоров'я дітей в дитячому садку +2
# 1 Тінка головна умова здоров'я дитини - це ХАРЧУВАННЯ!
максимум сирих свіжих овочів, фруктів, насіннячок і горішків.
друга умова - гартування. мінімум закутування, бігаємо голяка будинку навіть при +19,
купаємося в прохолодній водичці, багато гуляємо навіть при -20.
окрема умова вище цих віх - любов, прихильність і розуміння дитини. якщо щось не шкідливо і не небезпечно, не зло - дозволяємо. якщо плаче і проситься на ручки - беремо на ручки. пам'ятайте про те, що ваша дитина - це маленьке диво зі своїми проблемами, які йому складно пояснити словами. і якщо вам не заважає якесь його бажання - не забороняйте)
Цитувати
18.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Дуже хочеться відновити лактацію Моїй доньці 1,5 місяці, на ГВ.Близько 2х тижнів тому з'явився зеленуватий стілець, дитина нервував біля грудей, груди і на ... Читати далі.

Які аналізи необхідно пройти перед припіканням ерозії? Здрастуйте!Скажіть, будь ласка, які аналізи необхідно пройти перед припіканням ерозії?Чи варто її припікати (родила) і яким способом, ... Читати далі.

Свято «Буквар прощався з дітлахами» У житті все починається з малого: з зернинки - хліб, з промінчика - сонечко, ... Читати далі.

На море з малюком: за і проти Для багатьох з нас літо і море ... Читати далі.